14sale

Sa itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Sa itibaren Texas

Sa itibaren Texas

14sale

Muazzam edebi boyutların tarihsel bir kurgu masalı. Chabon'un şeker gibi bazı cümlelerini ciddiye aldım. Bu kitabı yeni bitirdim (4/07) ve çok sevdim. Kısaca iki kuzenin hikayesi ve New York'ta yaptıkları istismarlar çizgi roman girişimcileri gibi ... Ama çok daha fazlası. Kitabın gerçek ve mistik arasında nasıl hareket ettiğini ve tarihsel gerçeği anlatının her yönüne dahil etmesini ve Chabon'un bazı cümlelerinin erimiş gibi görünmesini sevdim ... Okuduğumu sanmıyorum. İlk Yüz Yıl Yalnızlığı okuduğumdan beri büyük bir zevkle.

14sale

Gerçekten tüm "Blossom Street" kitaplar keyif aldık ve onları herkese tavsiye ederim.

14sale

Bu kitabı okudum, çünkü "orta yerin" çıkmazıyla ilgilendim (ve her yere sıvandı!). Bununla birlikte, yazarın okuyucularının zekasını kabul ettiği için aldım ve kitabın ayrıntılarını aşırı vurgulama gereğini hissettim - ki bu beni gerçekten rahatsız etmeye başladı. Baba ve kızının çok özel bir bağı olduğunu anlıyorum ... "lovey !!" Sayfa başına 4 kez!

14sale

Pop kültürüne alışkınsanız, Simpson veya Family Guy bölümlerinden nasıl daha fazlasını elde edeceğinizi biliyor musunuz? Bu böyledir, ancak Avrupa tarihi, klasik edebiyat, gizli toplumlar ve mistisizm. Bunların hepsi üzerinde çalıştığım bir konuya değindim ve sanırım bu delicesine akıllı hikayedeki referansların sadece yarısını "aldım". Eko bir erudit mofo.

14sale

Okumak güzel. Bazı iyi düşünceler. İyi bir okumaydı ama hayatım boyunca tüm Hıristiyan nüfusu ile aynı düzeyde ilham vermedi.

14sale

Bu, yaşamdan sonra çok ilginç bir perspektifti. İyi, hızlı bir okuma.

14sale

Bu benim Sedaris'e girişimdi.

14sale

Kitap mektup şeklinde yazılmıştır. Bu sevmediğim bir şey. Ancak ilk yarı, Octavius'un imparator olmak zorunda olduğu mücadeleyi tanımladığı çok iyi yazılmıştı. Bu bölümü çok beğendim. İmparator olduğu ikinci kısım daha zayıftı. Bu nedenle kitaba 3 yıldız verdim. Kimseye bu bir zorunluluk olduğunu söylemek istiyorsunuz ama daha fazla bilmeniz gereken bir tarih tutkunu iseniz Tamam olduğunu sanmıyorum.