narcissus

Narcis Lupou Lupou itibaren 03530 Los Arcos, Alicante, İspanya itibaren 03530 Los Arcos, Alicante, İspanya

Okuyucu Narcis Lupou Lupou itibaren 03530 Los Arcos, Alicante, İspanya

Narcis Lupou Lupou itibaren 03530 Los Arcos, Alicante, İspanya

narcissus

Bu kitap beni gerçekten CIA'dan hoşlanmıyor,

narcissus

Bu kendi kendine yardım kitaplarının mitokondriyal arifesi; 1960'lı yıllardan beri burada (ruhsal olmayan) kendi kendine yardım kitaplarının temel fikirleri saklanıyor. (Şimdi eminim ki fikirlerin çoğu bundan daha eskidir, ama hepsi bu tek kitapta Onları eski kitaplardan avlamak zorunda kalmama zahmetinden kurtarın.) Son yarım yüzyılda sızmış birkaç kaçınılmaz anakronizm var, ama bir kez bu slaytta izin verdikten sonra bunu gerçekten sağlam bir tavsiye kitabı olarak buldum hayatınızı düzene soktuğunuz için. Özellikle 1960'lı yıllarda, dönemin geleneksel tavsiyelerinden çok daha fazla ağlamak zorundaydı. Bu kitabı birkaç yıl boyunca araştırmaktan kaçındığımı düşünmek komik çünkü başlığın saçma ve arkaik geldiğini düşündüm. Sonra nihayet okuduğumda yazar bunun mantıksal sibernetik prensiplerin psikoloji alanına kullanımını ifade ettiğini ve normalde bunları uygulamayı düşünemeyeceğinizi açıklar. Temel olarak kasıtlı neden-sonuç kullanımı ve hedef edinimi. Aslında bundan sonra mantıklı. Sadece neden Kindle versiyonunun olmadığını merak ediyorum. 50 yaşında, haklar bu kadar pahalı olamaz. Eğer sadece bir tane teklif etselerdi, kağıt kopyamı bir dakika içinde tamamlamak için dijital bir kopya satın alırdım ...

narcissus

Bunu yıllar önce okudum ve hala en sevdiğim kitaplardan biri. Düzyazı temiz, mizah karanlık ve kuru. 'Çılgın' içine büyüleyici bir bakış.

narcissus

After reading this book, I'm even more thankful that my husband did not continue teaching. We would have never have been able to do financially the things (buying a paying off a house, two cars, having no debt) at this point in our lives if he had stayed teaching. I became even more depressed about my career and the teaching profession after reading the book, but it is an important book to read.