wiesala

Alicja Wiesio Wiesio itibaren Altishofen, İsviçre itibaren Altishofen, İsviçre

Okuyucu Alicja Wiesio Wiesio itibaren Altishofen, İsviçre

Alicja Wiesio Wiesio itibaren Altishofen, İsviçre

wiesala

Bu kitap için daha iyi bir başlık Japonya Ai: Uzun bir kızın tatilde yaptığı şey. Çocuksu illüstrasyonlar gülünçtü. Daha genç bir anime / Japaneophile bu eğlenceyi bulabilir, ancak gerçek bilgi arayan herkes kesinlikle hayal kırıklığına uğrayacaktır. Bununla ilgili tek yararlı şey, arkadaki bağlantılar ve adresler dizinidir.

wiesala

En iyi arkadaşı vefat eden ve çocuklarını arkadaşına bırakan kariyerindeki hızlı yolda tek bir kadın hakkında komik kitap.

wiesala

Stephanie Plum geri döndü ve her zamanki gibi komik. Bir kişi nasıl bu kadar başarılı ve yine de bu kadar sakar ve komik olabilir? Ona her şey olmuş gibi görünüyor. Buna rağmen bir ödül avcısı olmayı başardı. Bu onun eski yeniden görünür ve başa çıkmak için bu düşmanlık vardır.

wiesala

Açıkçası çocuk edebiyatını hiç okumadım. Karakterlerin derinliği, gerçekçiliği ve yazarın hikaye anlatma yeteneği beni şaşırttı. Evren harika, arka plan istediğim gibi olmasa bile. 09/16 Sonunda biraz sürükleniyor ve (anti?) Teolojik argüman biraz baskıcı hale geliyor. Çok kötü. 20/09 Sonunda bitti. Bu son cildi daha az beğendim, ancak genel izlenim iyi kalıyor.

wiesala

onu sevdi !!!!

wiesala

I love this book! I fell in love on the first page! I was very careful about how I thought of Samantha; I couldn't make up my mind if she was good or bad. Wonderful ending(:

wiesala

Very funny with amazingly creative organization. It was a little long at times, but overall, hats off to Heller.