jeroen_wes4f0d

Jeroen Wesselink Wesselink itibaren Parangisi, Mamosalato, Morowali Regency, Central Sulawesi, Endonezya itibaren Parangisi, Mamosalato, Morowali Regency, Central Sulawesi, Endonezya

Okuyucu Jeroen Wesselink Wesselink itibaren Parangisi, Mamosalato, Morowali Regency, Central Sulawesi, Endonezya

Jeroen Wesselink Wesselink itibaren Parangisi, Mamosalato, Morowali Regency, Central Sulawesi, Endonezya

jeroen_wes4f0d

Bu bir dizi kitap mı? Bu kitabı tatildeyken aldım. Şimdiye kadar okuduğum en aptal kitaplardan biri.

jeroen_wes4f0d

3.5 stars Genç bir adam olarak yazarın melek imgeleri imkansız olduğunu ve kendini okul avlusu zorbalarına karşı koruduğunu söylemesine rağmen yürümeyi uzun süre aklımda tutacaktır. Birçok insan için, görünüşe göre kendilerini savunamayanlara saldırmanın bir yaşam biçimi olduğunu fark etmek oldukça iğrençtir; Davison'un savaşmayı öğrenen (ve görünüşe göre Martial Hearts programı aracılığıyla başkalarına da aynısını yapmayı öğretmeye çalışan) bir "spacka" veya "cripple" olduğunu görmek de aynı derecede can alıcı. Çeşitli ortamlarda ve stillerdeki güçlü çizimler, yazarın, acıların ve sevinçlerin en derin duygularını, spina bifida ile hayatının "spiral kafesi" ile yüzleştiğini aktarır. Ayrıca inancın - özellikle Nichiren Budizm'in - Davison'un hayatında, (ve umarım başkalarının) görünüşte aşılmaz engelleri aşmasına yardım etmede oynadığı rolü de takdir ediyorum. Harika bir karakter tarafından harika bir çizgi roman.

jeroen_wes4f0d

This is the second book in a series about two former Secret Service agents (Sean King and Michelle Maxwell) who team up to form an investigative business. I read this book after I had read book 4 and 3 and 1 (in that order)- and I enjoyed them all - each story stands on its own, so it isn't critical that you read them in sequence. For those that enjoy the suspense genre this series is terrific. Baldacci captures your attention quickly and doesn't let go. This one was pretty scary for me actually - since I thought about the story late at night after I'd finished it.

jeroen_wes4f0d

"Hell is other people!" Oh, what a line to read as a teen, because you believe it. Sarte might not be subtle, but that's okay.