lilianavieira

Liliana Magna Magna itibaren East Tanfield, Ripon, North Yorkshire HG4 5LN, İngiltere itibaren East Tanfield, Ripon, North Yorkshire HG4 5LN, İngiltere

Okuyucu Liliana Magna Magna itibaren East Tanfield, Ripon, North Yorkshire HG4 5LN, İngiltere

Liliana Magna Magna itibaren East Tanfield, Ripon, North Yorkshire HG4 5LN, İngiltere

lilianavieira

Spoiler içermeyen inceleme! Yayın tarihinden üç ay önce - özellikle Bloodlines'ın sona ermesiyle - bir ARC'yi okumakla ilgili gerçekten kötü bir şey var ve bu, dizideki bir sonraki kitap için bunu daha uzun süre beklemek zorundayım. Vampire Academy: The Ultimate Guide'ı (15 Kasım'da! Şimdi ön sipariş verin!) Bir araya getirme şansını verdikten sonra kendime orijinal dizide bir tür otorite olduğunu düşünüyorum. merak ediyorum Richelle Rose, Dimitri ve Lissa'nın destansı hikayesi kadar ikincil karakterleri zorlayıcı yapabilir mi? Korkma, VA hayranları! Bloodlines, işleri taze tutacak kadar farklı hissettiren bu yeni serinin inanılmaz bir başlangıcı ... ve aynı zamanda şaşırtıcı derecede rahat ve tanıdık - eski arkadaşlarını tekrar görmek gibi. Zaten bildiğimiz ve sevdiğimiz diziden odakta bir değişime sahip bir süreklilik kadar "yeni bir başlangıç" gibi hissetmiyor. Sydney, Jill, Adrian ve Eddie arasında bölünmüş üçüncü kişide bunun söyleneceğini okuduğumda (bir yerde hatırlamıyorum) biraz endişeliydim. Hayır! Tüm bu karakterler çok sayıda "ekran zamanı" alırken, Sydney'in POV'sindeki ilk kişi, orijinal kitaplarla aynı hissi veriyor - ancak Sydney ve Rose daha farklı olamazdı. Rose, bazen kararlar veren, um, * şüpheli * kararlar veren bir tekme dhampir koruyucusudur ve Sydney, zorlukla yumruk atabilen tamamen "kurallara göre" zeki Simyacıdır. Rose'un bir Simyacı'nın POV'sinden kabul ettiği ve aldığı vampir dünyasını ve dhampir ve Moroi karakterlerini görmek çok ilginçti ve Sydney'in bir karakter olarak nereye gittiğini görmek için sabırsızlanıyorum. Ve Adrian .... ne diyebilirim ki? Frostbite'deki sayfaya adım attığı ilk andan itibaren onu sevdim ve Bloodlines, vampir partisi çocuğuna olan karakterine çok fazla katmanı olan sevgimi sağlamlaştırdı. İçinde bulunduğu her sahne okumak için bir zevkti. Beni kahkahalarla uluma ettirebilir ve diğer zamanlarda gözüme bir gözyaşı verebilir. Yani, İleri Okuma Kopyaları elde etmek için yeterince şanslı olanlar, tadını çıkarın! Ve Ağustos ayında resmi çıkış tarihine kadar bunu okumayacak olanlar - endişelenmeyin, kesinlikle beklemeye değer!

lilianavieira

Junot Diaz bu kitap için gerçekten de Pulitzer Ödülünü hak ediyor. Düzyazısı esprili ve taze. Genellikle Oscar Wao gibi üzücü acıklı karakterler hakkında bir kitap okumaktan nefret ederim, ancak Diaz acımasızca ilgi çekici yazısıyla arsa oluşturur, bu da kitabı bir esinti gibi yapar. Üzgün ve acıklı Oscar'ı bu kadar nefret etmedim bile.

lilianavieira

Yeşil saçlara sahip olmak istememi sağladı.

lilianavieira

Totally random... but an easy read. I love old school sci-fi.