andrewluciano

Andrew Luciano Luciano itibaren Brooks, CA, Birleşik Devletler itibaren Brooks, CA, Birleşik Devletler

Okuyucu Andrew Luciano Luciano itibaren Brooks, CA, Birleşik Devletler

Andrew Luciano Luciano itibaren Brooks, CA, Birleşik Devletler

andrewluciano

Kentsel aydınlatılmış türde bir klasik olduğu düşünülürse, bu kitap hakkında çok çatıştım. Kış, Brooklyn'deki en iyi uyuşturucu lordunun kızıdır. Para su gibi akar ve aile onu dipsiz bir kuyudan gelmiş gibi geçirir. Sonra babası federal ajanlar tarafından tutuklandı ve her şey çözülmeye başladı. Bu temelde bir ahlak hikayesi, ama asla Kış değişimini ve büyümesini görmüyoruz. Kitabın sonunda bir ders öğreniyor gibi görünüyor, ancak sürecini asla görmüyoruz ve karakter olarak herhangi bir gerçek büyümeden geçtiğinden emin değilim. Ayrıca genç bir okuyucunun Rahibe Souljah'ın oldukça vaaz felsefesi tarafından ikna olacağına da ikna olmadım. Gençlerin bu kitaba dersler için değil, müstehcen parçalar için daha fazla değer vereceğinden endişe ediyorum.

andrewluciano

Belki o dönem sınıf yükümle zamanım olmadı, ama karakterleri sevmek çok zor! Şimdi daha fazla perspektifim olduğuna göre, bir sonraki denemenin yarısını geçebilirim.

andrewluciano

Great!

andrewluciano

I know I'm supposed to like this book. It's a treasured children's classic and I'm a literature teacher. But it was so blah to me. Then again, I've never cared for survival stories. I think that will always be a bias of mine.

andrewluciano

Sometimes you're desperate for something brainless and shallow to read; in my case, I tend to get my hands on pulp paperbacks that my (highly educated, intelligent, strategy consultant) girlfriend leaves lying around -- the same person who repeatedly tries to explain to me why high-powered female executives fight each other for fashion and gossip magazines on Friday evening commuter flights. This was brainless and shallow, and somehow entertaining, I can't explain how, like playing Solitaire on your PC...