flyingmate

James Lee Lee itibaren Solur, Karnataka, Hindistan itibaren Solur, Karnataka, Hindistan

Okuyucu James Lee Lee itibaren Solur, Karnataka, Hindistan

James Lee Lee itibaren Solur, Karnataka, Hindistan

flyingmate

Mage Winds Üçlemesi - Selenay Saltanatı # 3

flyingmate

5.

flyingmate

Bu kitabı da çok seviyorum!

flyingmate

Ben eski timey Southerners masalları için bir enayi ve filmin her iki sürümünü izleyip sevdikten sonra kitabın olmasını umduğum kadar iyi olup olmadığını öğrenmek zorunda kaldım. Öyleydi! Mattie Ross harika bir anlatıcıdır ve gerçekliği ve İncil ayetleri alıntılarıyla kitap boyunca gülmemi sağladı. Bir çile hikayesi olmasına rağmen, gerçekten dünyayı bir şeyler yapmaya çalışan güçlü fikirli on dört yaşındaki bir kızın tatlı bir hikayesi. Yazar hakkındaki bu alıntıyı seviyorum: "Charles Portis isterse Cormac McCarthy olabilir, ama komik olmayı tercih eder." Eğlenceli, hızlı bir okuma. Zeyilname: Bu muhtemelen tüm zamanların en sevdiğim kitabı.

flyingmate

Bu sayfaya sadece 100 sayfa var, o zaman bir kerede birkaç sayfadan fazlasını okumak için hiç havamda olmadığımı gördüm. Okumayı tercih edeceğim çok fazla şey var. Bu, bitirmeye çalışmadığım ilk kitap kulübü seçimiydi. Ama güzel yazılmış, bu yüzden bir gün zihnimin sağ çerçevesinde olduğum zaman ona geri döneceğimi umuyorum.

flyingmate

bu kitabı çok sevdim! okuyucuların dikkatini çekmek için son derece uzun zaman almasına rağmen iyi okumaya değer oldu! iki farklı kişilik arasındaki kontrastı sevdim. Çok ustaca yazılmış