leonardoartsete

Leonardo Torres Torres itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Leonardo Torres Torres itibaren Texas

Leonardo Torres Torres itibaren Texas

leonardoartsete

Bu kitap için bazı değerlendirmeleri okuduktan sonra kendi yazmaya karar verdim. Buradaki pek çok okuyucu genç ve Vietnam savaşıyla ilgili hiçbir deneyimi yoktu. Ama lisede okuldan eve gelip napalmın haber beslemelerini ve yanan Budist rahipleri izlemenin canlı anılarım var. Bir kadın olarak, taslağa hiç bakmam gerekti; ama yaş grubumdaki erkeklerin çoğu; ve ben çocuklar diyorum çünkü onlar buydu. Hayatta kalanlar eve yaralandı ve bu kitap nedenini açıklıyor. Matterhorn sadece güzel ve dürüstçe yazılmış olduğu için değil, kişisel olduğu için de harika bir kitap. Marlantes savaşı bizim için yeniden yaratıyor ve Bravo co kullanıyor. insanlığın mikro kozmosu olarak. Okuyoruz ve hissediyoruz, yas tutuyoruz ve öğreniyoruz. Sanırım yayıncılık endüstrisinin bu kitabın değerini görmesi 30 yıl sürdü. Keşke sadece 1600 sayfanın tamamını okuyabilseydim.

leonardoartsete

"Thunder Road" makalesi kitabın sahibi olmaya değer.

leonardoartsete

gerçekten fantastik kitap

leonardoartsete

slowed down a bit..haven't been able to get back into it

leonardoartsete

The only reason I picked this book is because it's also the title of a Metallica song that I really like. It was a little tough to read because I kept headbanging the whole way through.

leonardoartsete

Oh, the Important Canadians. This is the only one of Atwood's books I’ve read so far (although she wrote a great short story called "Happy Endings" that rocks my socks off), but it had a really profound effect on me. A really great old woman narrating (bitter, nostalgic, clever), a bit of a mystery, and a strange imbedded novel that was written by another character in the book. What I really love about Atwood is that she has these perfect descriptions—she thinks of brilliant ways to describe things that catch you off guard and yet seem totally natural.