babimolinelli

Barbara Molinelli Molinelli itibaren Kajlana, Madhya Pradesh 456771, Hindistan itibaren Kajlana, Madhya Pradesh 456771, Hindistan

Okuyucu Barbara Molinelli Molinelli itibaren Kajlana, Madhya Pradesh 456771, Hindistan

Barbara Molinelli Molinelli itibaren Kajlana, Madhya Pradesh 456771, Hindistan

babimolinelli

Dünyanın en iyi şeflerinin bir çamaşır listesi tarafından vegan yemeklerine mükemmel bir giriş. Kitaba üç yıldız verdim çünkü yemeklerin çoğu için teknik zorluk ve gerçekçi olmayan hazırlık zamanı, ancak tariflerin büyük bir kısmı çok yönetilebilir ve son derece yenilikçi. Sevdiğim şey, tariflerin mevsimselliği vurgulaması ve ev şeflerini yeni malzemeler denemeye teşvik etmesi. Beni gıda pazarlarını ve yerel tedarikçileri araştırmaya ve satıcılarla, yerel bakkaldaki üretim yapan adamla bile yeni ilişkiler kurmaya zorladı. Yemek tarifleri iyi yazılmış ancak fotoğraf bazen cansız, ancak bu yeni bir yemek pişirme yöntemine harika bir giriştir (en azından benim için gerçek etobur). İlk favoriler arasında Jean Vongerichter'in "Fesleğen Fondü'ndeki Charred Corn Ravioli" ve Thomas Keller'in şaşırtıcı "Sunchoke Soup" (kapakta resmedilmiştir) bulunmaktadır.

babimolinelli

Teste hazır olun. Bu, inanç, kültür ve iktidarın karmaşıklıklarını ele alan bir romandır. Dini dönüşüm sırasında kültüre ne olduğunu merak ettiyseniz, bu kitap bu soruları cevaplayacaktır. İncilinize, bir dergiye ve muhtemelen bu dergiden geçmeniz için manevi bir rehberliğe ihtiyacınız olacak. Kesinlikle raflarımda kalıcı bir yer.

babimolinelli

Bu, Soğuk Savaş döneminden itibaren adanmış Komünist casusların aklından neler geçtiğini anlamak amacıyla Philbyania'ya ikinci seyahatimdi. Bu Philby'den biraz farklı, çünkü Borovik hem Philby'ye hem de KGB dosyasına erişebiliyordu. Borovik'in yaklaşımı birinci sınıftı, Philby'nin hatırlamalarını sıraladı ve KGB'nin ne düşündüğünü ve Philby'nin belleğinin belki de solup solmadığını görmek için dosyasındaki çağdaş trafiği rapor etti. Bu yüzden iyi bir birincil araştırmayı gezinin yararı ile birleştirir. Ne yazık ki, bu çok nadiren ödedi. Bazı talihsiz ironiler vardı, ama çok derinden sürükleyici oldu. İngilizce (Borovik'in İngilizce yazdığını varsayalım, Rusça'da bir Philby kitabı için çok az talep olduğundan şüpheleniyorum) biraz gergin ve olabileceğinden daha az ilgi çekiciydi.

babimolinelli

If you love mystery and you love Jane Austen, this book is for you. While the mystery is not a complicated one, it's fun to follow along with familiar characters. I liked the easy writing style of this book; it echoes Austen's but it's the author's own. Delightful.

babimolinelli

a classic

babimolinelli

THis is the best autobiography EVER.