serenasolimeo

Serena Solimeo Solimeo itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Serena Solimeo Solimeo itibaren Texas

Serena Solimeo Solimeo itibaren Texas

serenasolimeo

Edgar Rice Burroughs'un SF geleneğinde olması gerekiyordu, ancak 50 sayfayı geçemedim.

serenasolimeo

bu kitabın içinde oldukça sert şeyler var. çok fazla çatışması var ve zorbalıkla ilgili. onun hakkında yıl boyunca 2 çocuk toplama sporcular hakkında. fiziksel ve sözlü olarak. bu da her ikisinin de intikam peşinde okullarında bir saldırıya devam etmesine neden oluyor.

serenasolimeo

Bu kitabı indiremedim. Bu şimdiye kadar okuduğum en iyi kitap değil, ama okumaya devam etmemi sağlayan bir şey vardı (bir günden az bir süre içinde okudum.) Bence yazar sizi okumak istemek için harika bir yol seçti hoş olmayan bir konu. Ne harika bir Genç Yetişkin kitabı - bazı lise İngilizce dersinde bunun gerekli olduğunu görebiliyordum. Çok fazla tartışma yaratacaktır.

serenasolimeo

İyi ve Kral Lear kibir ilginç bir kalkış, ama genel olarak "Fluke", "Aptal Melek" ve Moore'un diğer eserlerini tercih ederim.

serenasolimeo

Loved this book - wanted to believe the diary was "true". Easy and quick read.

serenasolimeo

I was disappointed in this book. I loved Water for Elephants and was looking forward to more from this author. I don't think the characters were well developed. I wanted to know more about them.

serenasolimeo

A literary work of art filled with symbolism. That is, if you open your mind to it. I think this book would especially appeal to theologians and psychologists.

serenasolimeo

I admitt I enjoyed this book. Totally a guilty read and I will continue to read the series as girlies teen agery as it is