canalesaturo

Matteo Macchiavelli Macchiavelli itibaren Biofabrika, Zabaykalskiy kray, Rusya, 674662 itibaren Biofabrika, Zabaykalskiy kray, Rusya, 674662

Okuyucu Matteo Macchiavelli Macchiavelli itibaren Biofabrika, Zabaykalskiy kray, Rusya, 674662

Matteo Macchiavelli Macchiavelli itibaren Biofabrika, Zabaykalskiy kray, Rusya, 674662

canalesaturo

P&P okumak neden gülünç derecede eğlenceli: 1. Ol 'Jane Austin, özellikle görgü kurallarının, nezaket, boş hayranlık, sahte alçakgönüllülükler, sınıf hiyerarşisi ve hırsı ve kur yapma ile alay etmekte komiktir. Çoğu dostumla tam uyum içinde olurdu. 2. 1813 kelime oyununu seviyorum, a) "tatmin" - bir zamanlar "con-" önekinden bağımsız ve kesinlikle "minnet" b) "ile aynı kökü temel alan bir kelime. "- bir kez iki kelime," bu arada "eski enkarnasyon bir kişi, bir mektup, vb beklemek zorunda ortak, ortalama bir şey olduğunu vurguladı. c)" stil "" stile "ve" kaldı " "durgun" olarak. O zamanlar i harfini gerçekten sevdiler. d) "küçülme" pozitif bir özelliktir. Örneğin, yüksek rütbeli bir bayana (bu durumda, Lady Catherine de Bourgh (!)) Akşam yemeğini veya konuşmayı veya ondan 'daha düşük' olan insanlarla iltifat etmek için rütbesinden 'iner'. İnsanlarla 'kendi seviyelerinde buluşmaktan çok hayran kaldım.' 3. Hikayenin çoğu diyalogda ve harflerle anlatılır ... hikayeyi tamamen karakterlerin ellerine yerleştirmek konusunda çok iyidir. Ayrıca, diyalogda Austin bazı karakterlerin kendilerini asmasına izin veriyor - saçmalıkları ortaya çıkarmak için yorum yapmaya gerek yok 4. Aile evlerinin isimleri - "Longbourn," "Hunsford'u seviyorum , "" Lucas Lodge. "Beni bir çocuk olarak günlere götürür, Green Gables'ın Anne'sini okuduktan sonra, ailemin evini" Clark Court "satırları boyunca adlandırmaya çalıştığımda, garip bir şekilde bu şekilde yakalanamadı, 5. Karakterler ıslık çalıyor, tıpkı hiçbir şey gibi.

canalesaturo

This was my first time reading The Hobbit, and I loved it! It was a fun adventure, totally fantasy, and just good reading. It kept me interested throughout, and although I have been told the other Lord of the Rings books are much more difficult, I am hoping to read them later this year.