lindenepub

David Kerek Kerek itibaren 40024 Gaiana BO, İtalya itibaren 40024 Gaiana BO, İtalya

Okuyucu David Kerek Kerek itibaren 40024 Gaiana BO, İtalya

David Kerek Kerek itibaren 40024 Gaiana BO, İtalya

lindenepub

Eski klişenin aksine, Irving Welsh'in "tekrar yaptığını" söylemeyeceğim. Daha ziyade, standart mükemmel hikaye anlatımı ve karakter draughtsmanship'in çok ötesine geçti. The Bedroom Securets ... Galce öylesine tuhaf ve kısık bir iplik döner ki kahkaha erken ve sık akmasını bekler; yine de, biri beklemeden önce, olayların Welsh'ın tasvirinde bu kadar anlayışlı olmayan iki öfkeli insan arasında ölümcül bir kin maçına dönüşmesi, son sayfaya rakiplerini takip etmek için empati veya aciliyet aşılamak için ustaca bir yazar gerektirecektir. Galce bu ustalığı kanıtlıyor ve bu romanın ardından yürümeye devam etmek okuyucuyu zayıf ve baş döndürüyor. Ama aynı zamanda hayranlık uyandırıyor. Marabou Stork Nightmares'dan bu yana yazdığı her şeyin üstünde bu romanı gerçekten fırlatan şey belli değil - lehçeyi yakalama, imkansız ve bağırsağı bozan kıvrım katlamalarına eğilimi. Bunun yerine, Galce, bizi filtrelenmemiş, harika ve garip, kapılarımızın dışındaki dünyaya maruz bırakarak Henry Miller ve Charles Bukowski saflarına katılıyor. Welsh, Algı Kapılarında daha fazla bölmeyi temizleyerek, tam bir karizmanın, kısıtlamanın, erdemin veya zekanın bir kişiyi iyi yapmak veya aşkınlık elde etmek için neden yeterli olamayacağını gösterir. Daniel Skinner ve Galler'in kahramanları Brian Kibby için, bu ders aziz kavramlar ve sırılsıklam konfor pahasına gelir; okuyucu için, ders gerçekten kıvrak ve rahatsız edici bir şey olduğunu kanıtlıyor.

lindenepub

Bu inanılmaz bir kitap, Eggers'ın yazdığı en iyi şey.

lindenepub

Mage Winds Üçlemesi - Selenay Saltanatı # 3

lindenepub

Hayatın ve sevginin neyle ilgili olduğunu öğrenen sığ, cahil, 'güzel' bir kızın bu şaşırtıcı derecede iyi yazılmış ilk kişi perspektifi eğlenceli ve zaman zaman okumaya dokunmaktı.

lindenepub

Bunu sevdim, ama kesinlikle benim favorilerimden biri değil. Romandaki nesirlerden bazıları sadece güzeldi, ama romanda nesirlerin çoğu basitçe kafa karıştırıcıydı! Bunu okurken biraz fazla çalışmam gerektiğini hissettim. Daha basit bir öyküyü ve bazı karakterleri daha iyi tanıma şansını tercih ederdim.

lindenepub

Kitabı beğendim, ama beklediğim kadar iyi değildi. Alacakaranlık Serisi kadar büyüleyici olmasını umuyordum. Bazen kafa karıştırıcı ve küçük görünüyordu. Hala eğlendim ve tüm diziyi okuyacağım.

lindenepub

İyi, ama biraz hayal kırıklığı. Satrapi'nin sonraki anıları, erken hatırlamalarının cazibesi ve büyüsünden yoksundur.

lindenepub

Junie B. Jones kitapları, bu adamları seviyorum.

lindenepub

Bu benim en sevdiğim resimli kitap. Bunu her gün okurdum!

lindenepub

Read a looong time ago.