amoripi12100b3

Amor Perez Bea Perez Bea itibaren Dziewierzewo, Polonya itibaren Dziewierzewo, Polonya

Okuyucu Amor Perez Bea Perez Bea itibaren Dziewierzewo, Polonya

Amor Perez Bea Perez Bea itibaren Dziewierzewo, Polonya

amoripi12100b3

Bu benim nefesimi tutmamı sağlayan bir kitaptı. Güzel dokunmuştu ve Kiterunner gibi hayal kırıklığına uğratmadı.

amoripi12100b3

Gerçekten bu bir zevk. Bu da hızlı bir okuma.

amoripi12100b3

Sınıf A.Kitap F4, Fh13.

amoripi12100b3

Edebi SF ustası tarafından mükemmel yeni roman. Bu ekstralar içeren bir aşk hikayesi. Ya da yetişkin bir aşk hikayesi eklenmiş bir gizem / casus hikayesi. Ya da ev cephesiyle ilgili bir uzay savaş hikayesi. İyi bir Wolfe romanından bekleyebileceğiniz her şeye sahiptir - güzel yazı, yedek, iyi karakterizasyonlar - "Free Live Free" den bu yana en bükülme alanlarından biri olmanın yanı sıra.

amoripi12100b3

Shattering oldukça ilginç bir paranormal genç yetişkin romanıdır. Her biri bir ağabeyi intihar için kaybeden üç arkadaş, seri katil arayışında benzer intiharları araştırmaya başlar. Bu hikâyedeki komplo gerçekten yeterince bükülmedi. Tahmin etmek oldukça kolay şeyler buldum, ama Keri, Janna ve Sione arasındaki ilişkiden keyif aldım. Yazar Karen Healey, araştırma yaparken birbirlerine yaklaştıklarını gösteren güzel bir iş çıkardı ve zorlu durumlardan birbirlerine yardım etti. Bu kitap genç yetişkinlere ve belki de paranormal her şeye bağımlılığı olan yetişkinlere hitap etmelidir. * Feragatname: Bu kitabı yayıncıdan Netgalley aracılığıyla aldım. Olumlu bir inceleme yazmak için gerekli değildi

amoripi12100b3

Arkadaşım Kara, birlikte dünyayı dolaşırken bu kitabı okuyordu. Bir gece, Vietnam'daki odamızda Kara okurken ağlamaya başladı. Bir kitabın birisi üzerinde bu kadar güçlü bir etkisi olabilirse, nedenini anlamaya karar verdim. Yakında öğrendim.

amoripi12100b3

jonathan coe is one of my favourite authors but wasn't mad about this book.