compatibles2

Compatibles Two Two itibaren 39320 Saint-Julien, Fransa itibaren 39320 Saint-Julien, Fransa

Okuyucu Compatibles Two Two itibaren 39320 Saint-Julien, Fransa

Compatibles Two Two itibaren 39320 Saint-Julien, Fransa

compatibles2

Erkek çocukları olan her baba için harika bir kitap. Herkes en azından son bölümü, doğru anladığınızdan emin olmak için On ipucu okumalıdır. 1. Onun dünyasını değiştirdiğinizi bilin. - Babalar çocuklarına hayattan daha büyüktür. Ebeveynler, erkek çocukların hayatında bir numaralı etkidir. 2. Onu içeriden dışarı kaldırın. - 25 yaşında olmasını istediğiniz adamı hayal edin (karakter açısından). O zaman enerjinizi ona bu karakter özelliklerini öğreterek harcayın. 3. Erkekliklerinin patlamasına yardım edin. - Bir çocuğa nasıl lider ve koruyucu olacağını öğretin. 4. Amaç ve tutku bulmasına yardım edin. - Her çocuk bir nedenle doğar. Ve bunu bilmesi gerekiyor. Bir amacı olduğunu bildiğinden emin olun ve yıllar içinde ona bu amacın ne olduğunu keşfetmesine yardımcı olun. 5. Ona hizmet etmeyi öğretin. - Sunucu yapan erkekler daha iyi koca ve babalardır, çünkü sadece bir başkasının ihtiyaçlarını kendilerinin önüne getirerek gelen memnuniyeti yaşamışlardır. 6. Özsaygı konusunda ısrar edin. Oğluna cevap verirsen, dünyanın geri kalanı onu ezmeye çalışabilir, ama yapmayacaklar. 7. Azim. - Oğullarımızı sevmek azim ve çelik bir irade alacaktır. Ama onları sevmeyi asla bırakmamalısın. 8. Kahramanı olun. - Ona basit kahramanca davranışlar gösterin ve diğer yetişkinlerde gösterin. 9. İzleyin, sonra tekrar izleyin. - Size söylediklerini dinleyin. Bir çocuk acıyorsa, ebeveynleri de öyle, herkes dahil olmadıkça çözüm olamaz. 10. Ona en iyisini ver. - Shildinizin duygularını ve düşüncelerini güvenle paylaşmasına izin verin.

compatibles2

Gelecekteki iş liderleri için gerekli okuma. Bu kitap kesinlikle tomurcuklanan kariyerimi şekillendirmeye yardımcı olacak.

compatibles2

Sadece bu kitabı tekrar okuyun ve bir hikaye anlatmak için harika.

compatibles2

This is the first Vonnegut book I've ever read, though I've been meaning to read his work for quite some time now. The non-linear nature of this book allows him to build a dramatic line in a completely unique way. There is no surprise ending, and yet the reader is continually faced with surprise beginnings, and middles... we know ultimately what the story is about, but all the details are supplied in seemingly random order. This gives Vonnegut the freedom to highlight certain events, to continually take the reader back to specific places to drive home his point. What is his point? War = Devastation "So it goes..."

compatibles2

Yay good book!