simoneclarke

Simone Clarke Clarke itibaren Bassa VE, İtalya itibaren Bassa VE, İtalya

Okuyucu Simone Clarke Clarke itibaren Bassa VE, İtalya

Simone Clarke Clarke itibaren Bassa VE, İtalya

simoneclarke

Ne güzel ve şefkatli bir dostluk, baba-oğul ilişkileri, inanç, bilgi ve şefkat öyküsü. Karakterlere bağlandım ve kitabı tekrar alıp hayatlarını araştırmak için sabırsızlanıyordum.

simoneclarke

Bu adamın cümleleri genellikle diğer yazarların bölümlerinden daha uzundur, ancak birkaç kez tekrar okuduktan sonra, bu adamın hayatta olduğu zaman çok daha fazla sorumlu olmasını dileyemedim.

simoneclarke

(Playaway ses sürümü, # 9781436157926, 10.5 saat) YOU-reka! Gerçek bir el kitabı ... detaylı görünüşte sıkıcı bir gist (yağın biyolojisi ve fizyolojisi ve aslında büyüleyici olduğunu düşündüm!), Serpilmiş mizah (tüm kitabı dinlerseniz / okursanız rahatsız edici olabilir), çizimler ( Ben de ciltli kitap almak zorunda), ve indeks (serin). Yeterince motive olursanız ve sağlıklı beslenme sıçramasına hazırsanız, bu sizin için bir kitap olabilir! Oldukça bilgilendirici ve motivasyoneldi. En sevdiğim kısım, "Bir sonraki müsait anda, yetkili bir SİZ dönüş yapın" mantra idi. Genel olarak, etkileyici bir kitap. Önce bu kitabı dinlemem iyi oldu. Bay Heller'ın anlatımı canlı ve etkiliydi. Belki de okumuş olsaydım, vergilendirmeyi de bulurdum. Denedim mi. Henüz değil ama her gün 30 dakika yürümemi motive etti .. tamam, neredeyse her gün. Bu bir başlangıç! :) Jinky Okuyor

simoneclarke

While the scene on goat sex was the most embarrassing thing I've ever read on the subway (including erotic Phantom of the Opera), this book makes me want to abandon the life plan and make goat cheese for the rest of my life.

simoneclarke

It's been awhile since I read Another Country, so my memory is a little foggy, but I do know that reading this book felt like taking a whirlwind ride through the vast spectrum of human emotion. Baldwin cuts through all of the posturing of a supposedly enlightened, creative group of people in 1960s Manhattan to get to their core prejudices. I sometimes wonder whether I would enjoy this book as much today as I did when I read it as a junior in high school, but I do know that Baldwin is one of the best American writers with whom I am familiar.