sarawillisch

Sara Willisch Willisch itibaren Patin-ay, Agusan del Sur, Filipinler itibaren Patin-ay, Agusan del Sur, Filipinler

Okuyucu Sara Willisch Willisch itibaren Patin-ay, Agusan del Sur, Filipinler

Sara Willisch Willisch itibaren Patin-ay, Agusan del Sur, Filipinler

sarawillisch

Okuma Nedeni: Yeterince Beatles bağlantısı bana cazip geldi. Bu modern bir peri masalı. Ultra büyük Beatles hayranı ve koleksiyoncusu Regina Bloomsbury'nin The Caverns adında kendi grubu var. Mağaralar dikişlerde parçalanmak üzeredir ve Regina, yatakta bir gece The Beatles kadar ünlü olmasını ister. Ertesi sabah 8 Grammy adaylığı için sahnede patlayıcı yeni bir grup olan The Caverns'ın baş şarkıcısını bulmak için uyanır. Regina ünlüdür ve onunla birlikte gelen hayatı vardır, ancak görüyorsunuz, Peri Vaftiz annesi bir e-postada hiç kimse The Beatles kadar ünlü olamazdı, bu yüzden onları tarihten sildi ve tüm şarkılarını Regina'ya verdi. Bu yüzden ünlüdür, ancak ilk albümü Meet The Caverns, kendisine atfedilen Beatles şarkılarıyla doludur. Regina, ünlü bir TV yıldızı erkek arkadaşı da dahil olmak üzere ünlü olmanın avantajlarından rahatsız olurken, aynı zamanda yıldızlığın insanları nasıl değiştirebileceğinin dezavantajını keşfediyor. Grubunun hiçbiri onunla dost değil, aslında bir üyeyle açık düşmanlık var. Regina, sadece bir diva olarak ün yapmanın ötesinde, eski yaşamında en çok kastedilen bir grup üyesinin duygularına da kötü bir şekilde zarar verdiğini keşfeder. Ama Regina, bir kızın şöhret ve servet hayatına alışabileceğini öğrenmeye başladığında ve yeni hayatında mı kalacağına ya da eskisine mi döneceğine karar vermek için bir haftası var. İyi bir hikaye. Tüm The Beatles trivia ve tarih eğlencelidir ve kendimi okurken şarkılardan bahsederken uğultu buldum. Bir fantezi olarak kitap, sihir gibi tipik fantezi unsurları ile aşırı yüklenmez, ancak büyülü gerçekçilik çizgileri boyunca daha fazlasını takip eder. Regina'nın dünyası dışında girmek için gerçekliğin askıya alınması gerekir. Beatle Olan Kız, Regina'nın bazı hayat dersleri öğrenmesi, kişisel doyumdan ziyade kararlara dayalı kararlar alması ve sonuçta hayatının sadece onunla ilgili olmadığını, başkalarının eylemlerinden etkilendiğini fark ettiğinden, aynı zamanda bir çağın hikayesi. de. Yüzeyde hepimizin bu bir dileğin verilmesini istediğimiz eğlenceli, genellikle esprili bir peri masalı ama kitabın büyümesi ve olgunluğu ile ilgilenen çok daha derin katmanları var. İyi bir okuma.

sarawillisch

Bunu bir grad okulu gazetesi için okumak zorunda kaldım (sorma). Büyüleyici. Kanalizasyon işçilerinin Paris yüzyılın başında önemi ve bir işçi grevinin etkisi hakkında.

sarawillisch

Takes about fifteen seconds to read. The most boring story imaginable. But someone gave to Stoppard, and mutatis mutandis, you get unlabored dialog that probes nearly everything worth talking about in two quick acts. If it's ever possible to get partial brain transplants and he's an organ donor, I have first dibs on Stoppard's language centers - it's about time someone else got a chance. Anyway, it's about the serial infidelities of a few couples. One character's conversation with his daughter about her dalliance with her Latin teacher sounds an awful lot like Septimus and Thomasina. There's an unpleasant moment set to wistful Procol Harum - of course he had to bring rock and roll into it. A pleasant way to spend an afternoon.

sarawillisch

Can I choose 1/2 a star? 1/4 a star? how about negatives?