jzzdm7767

itibaren El Carmen District, Peru itibaren El Carmen District, Peru

Okuyucu itibaren El Carmen District, Peru

itibaren El Carmen District, Peru

jzzdm7767

Birch'in yazısı şiirsel, rüya gibi ve birbirine dolanmış. Jaffy'nin hayatı ve serüveni tanımlarındaki tüm duyuları meşgul eder. Benim için, çok fazla eksik cümle ve düşünce izi vardı, ama eve karakterlerin yenildiği varlık arazisini getirdi. Okuyucu tuzu tadıyor, heyecanla salıyor ve kendi dişlerinin çürümüş olduğunu bile hissedebiliyor. Yine de, mumlu ve azalmış olsa bile bu hikayeyi yutmaya değdiğini hissettim. Üç bölüm daha farklı olamazdı: başlangıçta arzulanan bir şey kaldı (Jaf ve Tim'in dostluğu ikisi de denizde olana kadar gerçekten katılaşmıyor) ve hikaye güzel ama gerçekten itici değil, ancak bu yapıldı eylemin ve doruğun çoğunun olduğu orta kısımda - üçüncü kısmın gereksiz görünmesi veya en azından sarılması gerekiyorsa, bunu yapmak için çok fazla sayfa almasına gerek yoktu. Bu sevdiğim bir hikaye - tarihsel ve göreli, yoğunluğu inanılmaz olan gerçek bir hikaye; sizi insanlık durumunda kandırır. Çılgınca yavaş ve kalın, aynı zamanda çene tutma gerginliği ile. Okumak zor mu? Evet, ama yardım edemezsin ama bunu harika gulps ve soluk soluğa yapmak ve günlerce paletinde oyalanacak.

jzzdm7767

Şimdi bu büyük yaz okuma projesinin bir parçası.

jzzdm7767

Bu ciddi tüm zamanların en sevdiğim kitaplardan biri !!! Her şeyden önce "merak ediyorum ..." fantezimi yerine getirecek türden bir şey olarak beni baştan beri yakaladı. Bryson ayrıca, en şaşırtıcı yerlerden bazılarında ortaya çıkan çok akıllı, kuru, alaycı bir mizah anlayışına sahiptir. Sık sık kendimi böyle patlamalar için hazırlıklı olmayan bir ortamda yüksek sesle gülerken buldum.

jzzdm7767

Çok sevimli, hızlı okunur, ancak noktalarda anlatı ve karakterler cesaretle naiftir.

jzzdm7767

Yaşam tarzını değiştiren ünlü insanlardan harika sözler

jzzdm7767

Tim Gunn'un Project Runway'deki herkesi sevdim, ancak bu kitap oldukça sefil oldu. Televizyonda zeki ve iyi konuşulduğu için ne kadar fakir bir yazara verildiğine şaşırdım. Hikayeler her yere sıçradı ve bölümler ayrık hissettim - ama en büyük sığır eti onun genel ikiyüzlülüğüydü. Yüksek yoldan gitmek, insanlardan bahsetmemek ve kibar olmak konusunda kapsamlı bir şekilde yazıyor, ancak arkasına dönüyor ve ünlüler ve ilişkiler hakkında hikayeler anlatıyor. Sersemlikten aciz olduğunu iddia etmesine rağmen, onu çok snide buldum. İkiyüzlülükle zor anlarım var bu yüzden bu kitap bazı düğmelere bastı. "Eğlenceli" bir okuma olması gerekiyordu için biraz kaba duygu geldi. Onu hala şovda seviyorum ama yazılı kişiliğinden hiç hoşlanmadım.

jzzdm7767

Entertaining story, again, not about a Lawyer.

jzzdm7767

A beautiful, languid little book, about the magic of the enjoyment of every day's simple gifts. A cooking class at Lillian's Restaurant allows us to know the lives of each of the participant's, and the new relationships they form and change. Listened to on CD -- the reading was beautiful.

jzzdm7767

One of my favorites.

jzzdm7767

A helpful book for tips on working out and staying in shape, even if one is not a trainer.