williamtamnyc

William Tam Tam itibaren Serbaisi, Gürcistan itibaren Serbaisi, Gürcistan

Okuyucu William Tam Tam itibaren Serbaisi, Gürcistan

William Tam Tam itibaren Serbaisi, Gürcistan

williamtamnyc

Ne bir kaba henüz bağımlılık okudum. Gerçekten bundan daha fazlasını söyleyebilir miyim bilmiyorum. Bu kitaba nasıl girdiğime çok şaşırdım. Okumamın bu kadar uzun sürmesinin tek nedeni, oturup okumak için fazla zamanımın olmamasıydı. Bu, neden bahsettiğimi bilmek için okumak zorunda olduğunuz romanlardan biri. Hala neden bu kadar sevdiğimi anlamaya çalışıyorum. Tek bir merkezi arsadan çıkan birden fazla hikaye satırı vardı, ancak hepsi geliştirildi, ilginçti ve hikayeye benzersiz bir şekilde eklendi. Aynı şey tüm karakterler için de geçerli, hepsini kendi yöntemleriyle takdir ettiniz. Gerçi bir eşek olan Jack ve sade sinir bozucu olan Reggie ile biraz zor oldu, ama sonra tekrar karakterleri yaptı. Smith'in yazımı benim en sevdiğim ve lezzetli hakkında en iyi şeylerden biriydi. O şeyler hakkında çok canlı ve açıklayıcı olduğu için onu görmekte hiç zorlanmıyorsunuz. Aslında okuyucuya hem bir nimet hem de bir lanet, özellikle de yiyecek ve yemek tariflerinde (çok fazla mahsur) ve nasıl hissetmenizi istediğine bağlı olarak sizi aç veya hasta yapabilir. Aynı şey onun insanları, ortamları ve cinsiyeti tanımlamaları için de geçerlidir. Belki de bu kitabı okumaya devam ettim, çünkü insanların bir trafik kazasına veya Paris Hilton'a çekildiği şekilde çizildim. Ve muhtemelen siz de ona çekileceksiniz. Yine de sizi uyaracağım, romanda garip mizahın yaygın olmasına rağmen, başınızı sallarken sizi güldüren tür, çok fazla seks, şiddet ve küfür var. Ama romana biraz lezzet verdiğini fark ettim, bazıları baharat ekledi. Dediğim gibi romanı ... lezzetli mi?

williamtamnyc

Translating...

williamtamnyc

Beynim jetlag üzerindeyken arka listesini yeniden okumak!

williamtamnyc

Bu sonuncuyu 'Ölümde' serisinde kesinlikle sevdim. Eğer son birkaç gün içinde iş toplantılarında olmasaydım (erken başlar ve geç bitirir), muhtemelen okumak için bir all-nighter çekmiş olurdu !!!!! Şimdi, ne kadar beklemem gerekiyor?

williamtamnyc

Tamam, işte anlaşma. Daha önce birçok kez söylediğim gibi, karakterlere veya hikayeye duygusal olarak bağlanamıyorsam bir kitabın tadını çıkaramıyorum. Ve duygusal olarak tek boyutlu karakterlere bağlanamıyorum, buradaki durum buydu. Her şey çok siyah ve beyazdı - iyi adamlar kusursuzdu, kötü adamlar kötüydü ve aralarında hiçbir şey yoktu. Bu benim için çok sıkıcı. Kitabın neredeyse yarısını okudum ve neredeyse ağrılı buldum. Bir karakter rodeo devresine döndükten sonra kitabın daha iyi hale geldiğini duydum (adını bile hatırlayamıyorum, bu kitap bu kadar unutulmaz ...) ama görmeye dayanabileceğimi sanmıyorum . Nihayetinde buna geri dönüp bitireceğim ihtimal dahilinde, ama muhtemelen muhtemel değil. Bu ikinci T.A. Chase kitabı bitirmeden terk ettiğim (diğeri Alerjiler) bu yüzden onun benim için olmadığını düşünüyorum.

williamtamnyc

It is so beautifully written and what a wonderful glimpse into pioneer life. How simple yet difficult it all was back then. I want to live back then... dancing under a big top tent, eating popcorn from a cart and telling stories by the piano to pass the time. And the descriptions of the countryside in all the seasons makes me wonder if perhaps Nebraska wouldn't be a glorious place to spend an autumn, even today. Inspired me to bake some brownies today. Not exactly like grinding my own flour or ploughing my own field, but at least i had my family's tummies in mind.