luisnaza

Luis Naza Naza itibaren 52031 Tubbiano AR, İtalya itibaren 52031 Tubbiano AR, İtalya

Okuyucu Luis Naza Naza itibaren 52031 Tubbiano AR, İtalya

Luis Naza Naza itibaren 52031 Tubbiano AR, İtalya

luisnaza

Bu kitabı aldım çünkü "Beklediğinizde ne beklenir?" Hakkında çok şey duymuştum, ama o kitaba ihtiyacım yoktu çünkü çocuklarım kabul edildi. Bu kitap bana çocuklarımın nasıl geliştiği hakkında düşünmem için çok şey verdi ve ayrıca gecenin ortasında yüksek ateş veya başka bir şeyle uyandığında da yardımcı oldu. Kitap sadece çok yararlı bilgiler vardı.

luisnaza

Bu kitabı sevdim, tüm diziyi sevdim ama bunu sevdim.

luisnaza

** spoiler uyarısı ** Bu kitap beni hayal kırıklığına uğrattı. Bu serinin çoğu harikaydı, ama bu sadece işarete çarpmadı. Tam bir başarısızlık ya da başka bir şey değildi, sadece o kadar da büyük değildi. Her şeyden önce: F *** NEDEN U ISI ÖLDÜRDÜ ??????? Sevdiğim tek karakter oluyordu. aaave onu öldürdüler. Sonraki: Bu kitapta ciddi bir komplo eksikliği vardı. Büyük savaşlar falan beklemiyordum, ama çoğunlukla Zoey bir sürtüktü. Bu da beni bir sonraki noktama getiriyor. Evet, Zoey, sen bir ho: Birden fazla erkek arkadaşa sahip olmaya başladığından beri, "oh hayır! Kendimi ho gibi hissediyorum!" ve sonra "ama ben ho değilim! Aynı anda birkaç adamı severim!" Birden fazla erkeği sevmek iyidir, ancak hepsiyle çıkmak iyi değildir. Tamam Zoey? Tamam. Ut-we-gits-a ya da neyse: Chereokee kelimesinin önemli olduğunu anlıyorum, ancak TEKRAR ve TEKRAR ve TEKRAR okumak çok uzun ve çok can sıkıcı. Neden ona sadece Ut-we-gits-a ya da her neyse ve Zoey'i konuşmanın geri kalanı için çağırmıyorsun? BUNUN SORUNU NE? Ruh / Ruh olayı: Zoey'in A-ya'nın reenkarnasyonu hakkında konuşmaya devam ediyorlar. Aynı ruha sahip olduklarını söylüyorlar. Ve sonra yeni bir ruhu olduğunu söylüyorlar. Bu benim için pek mantıklı değil. Hiç. Son olarak: Kişisel olarak "ve Johnny Stacy'yi öptü ama Johnny'nin Cathy ile birlikte olması gerekiyordu" gibi kitaplarla ilgili sorunlarım var. Bu kitap şu pembe opera kitaplarından birine benzemeye başladı. Bu kötü bir kitap değildi. (Belli bir dereceye kadar) hala ilginçti. Bazıları kadar iyi değildi.

luisnaza

Classic, fantastic historical novel that brings the messed-up world of Rome under the Claudian emperors completely to life. Wonderful book (that was made into an equally wonderful BBC TV series in the 1970s, still eminently watchable today).

luisnaza

Interesting look at character flaws of corporate leaders and how to overcome them. Love the riff on off-site meetings!

luisnaza

Passionate, thrilling and goosebumping.