hadiaamer

Hadia Amer Amer itibaren Hummelshain, Almanya itibaren Hummelshain, Almanya

Okuyucu Hadia Amer Amer itibaren Hummelshain, Almanya

Hadia Amer Amer itibaren Hummelshain, Almanya

hadiaamer

Gerçekten fizik veya astronomi konusunda olmasanız bile, Hawking, Carl Sagan gibi, genel halk tarafından anlaşılabilir bir şekilde yazıyor. Bazı şeyleri kafanıza sarmak zor olabilir, ancak çoğunlukla ilgisi olan herkes tarafından erişilebilir. Bu kitap tarihli değil ve gerçekten ağır bir okuma değil. Sizi ilgilendiriyorsa ve daha fazlasını istiyorsanız, Brian Greene'in String Theory hakkındaki kitaplarını veya Michio Kaku'nun herhangi bir kitabını deneyin.

hadiaamer

Bu roman, insanların Faerie'ye karşı korkunç bir savaştan sonra endüstriyel öncesi bir yaşam tarzına döndükleri kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor. Tarım tehlikelidir, çünkü tüm bitkiler insanlara düşmandır: basit bir karahindiba dikenler vardır, ağaçlar ise onları öldürmeye çalışır. Liza’nın babası, peri kızı gibi açık saçları ve gümüş gözlerle doğduğu için küçük kızlarını açığa vurmak anlamına gelse bile, küçük kasabalarında ortaya çıkan herhangi bir sihir işaretini bozmaya kararlı sert bir adamdır. Liza’nın annesi kısa bir süre sonra ortadan kaybolur ve Liza - vizyon sahibi olduktan ve kendi içindeki büyünün farkına vardıktan sonra - kendisini köyünden sürgün eder ve annesinin peşine düşer. Yol boyunca savaştan sağ kalanlarla tanışır ve savaş ve daha önce hayatın nasıl olduğu hakkında daha fazla şey öğrenir. Bu, Liza'nın yaşlanma öyküsünün tehlikeli topraklarda bir ölüm kalım yolculuğuna atıldığı özgün ve ilginç bir senaryodur. Tek kelime oyunum, bir dizideki ilk kitap gibi hissettiriyor ve umarım keşfedilmeyecek birçok konu olduğu için gelecek daha çok şey olacağını umuyorum.

hadiaamer

This was an interesting read. It takes a little bit of time to get into the story but as soon as you get there it is quite entertaining. Not for the impatient as the names within the book and all the classes of dragon can get tiresome and confusing, but if you have the patience it is an intelligently written book with a satisfactory conclusion that will leave you in a hopeful state of mind.

hadiaamer

Now, unlike the other books I've read, this book takes awhile to get into the main story. But my god, did it make me cry! So much emotion ran through this story that I'm surprised I kept the book dry. The ending broke me down a lot. Hands down The Host tops Twilight.