sethdarren

Shet Darren Darren itibaren 39052 Seestrasse BZ, İtalya itibaren 39052 Seestrasse BZ, İtalya

Okuyucu Shet Darren Darren itibaren 39052 Seestrasse BZ, İtalya

Shet Darren Darren itibaren 39052 Seestrasse BZ, İtalya

sethdarren

Sonunda biraz kıvrılır ve uzun bir doruk sonrası için bağlanmak için çok fazla gevşek uca sahiptir (binlerce gibi). Sonla birlikte, aynı ortamdaki diğer kitapların bir önyargı olması şaşırtıcı değildir. Yine de güzel bir kitap ve sanırım diğer birçok genç yetişkin edebiyatından çok daha iyi. Bazı fanatik Hıristiyanlar bunu bir film olarak protesto etmezlerse şaşıracağım.

sethdarren

Ormanda bir canavar olan 57 yaşındaki bir çocuğun yaşadığı bir hikaye harika bir öncül gibi geliyor ve işe yarıyor. Arka kapak, bunun daha çok bir korku romanı olduğuna inanmanıza rağmen, aslında daha çok gergin anları olan trajik bir sosyal drama ve bunun için daha iyi. Karakterlerin daha da geliştirilebileceği ve zamanın biraz daha uzandığı iddia edilebilir; ancak bu eksikse, hikaye hiç yavaşlamayan bir hızla hızlı bir şekilde hareket ederek, herhangi bir keskin okuyucunun (benim gibi) gün için istifa etmek ve bir sonrakine devam etmek için doğru yeri bulmasını zorlaştırır.

sethdarren

** spoiler uyarısı ** Tutulma HARİKA! O kadar çok seviyorum ki ölebilirim. Duygu çok güçlü ve sevgi çok saf. Stephenie Meyer'in Edward ile Jacob ve Bella'nın seçimine karşı çatışmasını nasıl bu kadar mükemmel bir şekilde yerleştirmeyi başardığı şaşırtıcıydı ve okumak gerçekten eğlenceliydi. OKU ONU!! İki kez okudum.

sethdarren

Bu kitabı nasıl bulduğumu bilmiyorum. Ben genellikle bir kova üzerinde herhangi bir e-Kitap satın almıyorum, ama bir şekilde bu benim Kindle ve çocuk yolunda buldum sevindim! Ben, Spy kesinlikle büyüleyici bir kitap. Karakterler bir yuh, öncül taze (taze seviyorum) ve yazma ilgi çekicidir. Sophie Green bir casus halkı ve tam anlamıyla günü kurtarmak için kök salmışken kendimi çok gülümseyen buldum. Kate Johnson bir yazarın gerçek bir mücevher ve ben zaten Sophie Green serisinin 2.Kitap indirdim. Dikkat edin Bayan Johnson !!

sethdarren

Tamam, gerçekten beğendim. Ama sonu özledim mi? Aniden sona erdi ve dürüstçe Kindle sürümümün bazı sayfaları eksik olduğunu düşündüm. Ve Jonas ve Gabe'nin hikayesi ikinci kitapta devam etmiyor gibi görünüyor (bu konuda yanlış olabilirim). Sonları olan kitapları seviyorum ve bu bana pek çok cevapsız soru bıraktı.

sethdarren

Translating...

sethdarren

I couldn't finish this book, mainly due to the author's style of writing. The writing just seemed to flippant and nonchalant about the whole thing. What also didn't help was focusing briefly on one family or individual and then quickly jumping to another, then another. Maybe if the author had centered on one particular family or a small group of individuals...