anthonyodu

Ty Odu Odu itibaren Euroa VIC 3666, Avustralya itibaren Euroa VIC 3666, Avustralya

Okuyucu Ty Odu Odu itibaren Euroa VIC 3666, Avustralya

Ty Odu Odu itibaren Euroa VIC 3666, Avustralya

anthonyodu

Tüm Harry Potter'ı seviyorum.

anthonyodu

başka bir iyi bulgu ... bu yazarın okuduğum ilk kitabı oldu ve hayata getirdiği karakterlerin ve mizahın tadını çıkardı, bu yüzden çalışmalarının daha fazlasını okumaya başladım

anthonyodu

Çok hızlı okuma. Tüm yetişkinler için ilham verici masal. Birçok farklı ayardan keyif aldım. Ana karakterin rüyasını körü körüne takip etmediği, ancak yol boyunca şüpheleri ve haards'ları olduğu daha gerçekçi hissetti. Bazı Favori Alıntılar: "Bir şey istediğinde, tüm evren onu başarmana yardım eder." "Her gün bir sonraki ile aynı olduğunda, insanlar güneşin doğduğu her gün hayatlarında meydana gelen iyi şeyleri tanıyamadıkları için." "Her zaman şimdiki zamana konsantre olabiliyorsanız, mutlu bir adam olacaksınız." "Hayat şu anda yaşadığımız andı." "Aşık olduğunuzda işler daha mantıklı." "Sevdiğimiz zaman, daima bizden daha iyi olmak için çabalıyoruz."

anthonyodu

Bu kitabı gerçekten beğendim. Yeğenimden aldım ve sevdi. Genç önemsiz ile uğraşan herhangi bir kız için harika bir kitap.

anthonyodu

I don't think I'm going to like this book, but someone recently recommended it to me. So I'll give it a try. :) Update: I was drawn into the book by the characters, but skimmed the last 100 pages or so just because they grew tiresome. If I did have a group of Ya-Yas, I'd want them to be more mature than these. Ultimately, the book was fairly entertaining, but I don't think it was terribly significant.

anthonyodu

The Gospel According to Judas is a work of fiction (obviously) written by his son, Benjamin Iscariot. It was very interesting to read the different side of the life of Judas. It's written in the narrative style of the Gospels a "read of a different color".