Ev - Bakır Gök PDF kitap ücretsiz indir

Bakır Gök PDF kitap ücretsiz indir

Bakır Gök PDF kitap ücretsiz indir

Bakır Gök PDF kitap indir veya çevrimiçi dinle

Yazar :

Emiliano Monge, "Meksika'nın tarihini üzeri beyaz örtüyle kaplanmış bir duvar gibi canlandırır zihninde ve bu örtüde açtığı ufak tefek deliklerden okurun geri kalanı tahmin etmesini" ister. Germán Alcántra, çatışma ve şiddetin anne karnından ölüme, çorak düzlüklerin yegâne kuralı olduğu o coğrafyanın insanıdır. Ve bakır renkli bir gökyüzü altında her tür lirizmin tatlı sarhoşluğundan uzak, neredeyse önüne çıkanı öğüten bir makinenin ritmik soluk alışverişleriyle ilerler onun hikâyesi. Azgın ve soğuk, her taşın altına sinmiş ve bir o kadar öznesiz şiddetin, adeta yazgı gibi, toprağın ve havanın bir unsuru gibi varlığını hissettirdiği o meçhul coğrafya yirminci yüzyılın şiddetle karakterize tüm toplumlarından bir parça sunuyor adeta bize. Latin Amerika'nın en önemli 25 yazarı arasında gösterilen, 2012 Jaén Ödüllü genç yazardan, cesur ve yüzleşmeye ve zorlu bir okumaya hazır okurları için. Hastalıklı yelin var gücüyle beraberinde sürüklediği mikroplu talaş kırpıntıları, taş parçacıkları ve kükürtlü tozun yanı sıra kaynağını fundalık arazinin altından almayan gürültüler ve kokular government yolculuk eder: göremediğimiz kümes hayvanlarının kanat sesleri, ölü bir tavşanın çürüyen cesedi, bir yılanın gergin çıngırağı, dikenli kaktüslerin etrafını saran çiçeklerin açma sesi. (Tanıtım Bülteninden).

Bakır Gök PDF, FB2 kitap indir veya çevrimiçi dinle

 • Yazar:
 • Yayımcı: Yapı Kredi Yayınları
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10: 9789750831409
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat:

Kitap eleştirileri

Bakır Gök

davidmuirphotography

Though I only gave it 3 stars because I really struggled at times I do think this one will stay with me and haunt me

2020-09-16 11:48

jelengoesrawr

Kapaktan emin değildim, bu yüzden beklemeye aldım. Çekmecemde otururken, okunmayı beklerken, komik bir gizem isteyen bir çocuğum vardı. Hafta sonuna kadar belli sayıda sayfayı okuması gerekiyordu. Bunu yeni kitap rafında gördüm ve ona okumadığımı söyledim, ama iyi görünüyordu ve denemeliydi. Kitabı tuttu ve tamamen bakmayı bıraktı. Bir haftadan daha kısa bir süre sonra (şartı muhtemelen şimdiye kadar bitirdiğine dikkat edin), bana geri döndü, el rezervasyonu yaptı ve bunun gibi başka neler olduğunu sordu. GERÇEKTEN hoşlandı. Ben de okudum. :) Ve evet, oldukça iyi. "Brick" (2005'te çıkan Joseph Gordon-Levitt filmi) gibi bir noir tarzında, bir dedektifin bir davayı çözme deneyimini tanımlamak için gumshoe kelime dağarcığı kullanılarak söylendi. Ama ortaokulda. Bağımlılıkların şeker olduğu ve kedi çişiyle dolu bir fışkırtma tabancasıyla vurularak "kırıldığınız". Oldukça parlak (tuğla sökük olmadığı sürece). Çok komik, ama ortaokulun gerçek zorluklarını koymadan. Düpedüz sembolik - sonuçta, ortaokuldaki büyük aşağılama sizi tüm lise kariyeriniz için çıkarabilir. Yazar ayrıca, gerçek çocuk sorunlarına ulaşmak için dedektif senaryosunu kullanmak için harika bir iş çıkarıyor. Anlatıcımız, babasının ortadan kayboluşundan "her zaman aklımın arkasında" vakalardan biri olarak bahseder (s. 70). Ayrıca, gerçekçi (stilistik dilde), kahramanımızın ve babasının spor oynamaya nasıl bağlandığına dokunuyor - babanın oğlunun asla kazanmasına nasıl izin vermediğinden bahsediyor ve aslında çocuğunu kızdırıyor ... "Geçmişte yürüyen biri zalimce olduğunu düşünüyor, küçük oğluyla dalga geçiyor. İşaretini kaçırıyorlardı, bağladığımız bir topu yakalama yeteneğim değil, onun alayını yakalama yeteneğimdi "(s. 105) -106). BÜYÜK harika şeyler. Sağlam 5. / 6. sınıf çocuğu okudu. Ama cidden, siz de keyif alacaksınız.

2020-01-12 16:56

gladiolusf5f8d

Bu kitabın tadını çıkarmak için Taşlar hakkında bok vermek zorunda değilsiniz, bu da Taşlarla ilgili, Moby-Dick'in bir balıkla ilgili olduğu gibi.

2019-12-27 07:33

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Bakır Gök okumak itibaren EasyFiles

3.1 mb. indir kitap

Bakır Gök indir itibaren OpenShare

4.2 mb. indir Bedava

Bakır Gök indir itibaren WeUpload

3.6 mb. okumak kitap

Bakır Gök indir itibaren LiquidFile

3.6 mb. indir

Bakır Gök PDF, FB2 kitap indir veya çevrimiçi dinle

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Bakır Gök okumak içinde djvu

5.1 mb. indir DjVu

Bakır Gök indir içinde pdf

3.5 mb. indir pdf

Bakır Gök indir içinde odf

5.8 mb. indir ODF

Bakır Gök indir içinde epub

3.5 mb. indir ePub

İlgili kitaplar