Ev - Altın Öğütler: Nefs Hep Karşı Gelir - Abdülkadir Geylani PDF kitap ücretsiz indir

Altın Öğütler: Nefs Hep Karşı Gelir - Abdülkadir Geylani PDF kitap ücretsiz indir

Altın Öğütler: Nefs Hep Karşı Gelir - Abdülkadir Geylani PDF kitap ücretsiz indir

Altın Öğütler: Nefs Hep Karşı Gelir - Abdülkadir Geylani PDF kitap indir veya çevrimiçi dinle

Yazar :

Altın Öğütler: Nefs Proficient Karşı Gelir - Abdülkadir Geylani Altın Öğütler: Nefs Proficient Karşı Gelir - Abdülkadir Geylani Bu kitap, kalbindeki ışığı söndürmek değil beslemek isteyenler için, görünenin ötesine varmak, gizli olana Ulaşmak için kısaca Büyük mürşid’in dizinin dibine oturmaya karar veren herkes içindir. Hz. Geylânî’nin üslubu gayet renklidir, her seviyeden anlayış sahibinin istifade edeceği meseleler, Öğütler ve kısalarla bezeli bu rehber kitap, gönülerimizi yumuşatmaya, eylemlerimize çeki düzen vermeye, Ahiret kaygısını daha da güçlendirmeye vesile olacaksa ne mutlu.

Altın Öğütler: Nefs Hep Karşı Gelir - Abdülkadir Geylani PDF, FB2 kitap indir veya çevrimiçi dinle

 • Yazar:
 • Yayımcı: Gelenek Yayıncılık
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 15,00 TL

Kitap eleştirileri

Altın Öğütler: Nefs Hep Karşı Gelir - Abdülkadir Geylani

pixel4

Aslında bu kitabı 1999'da George Mason'daki SF / Distopias sınıfımın bir parçası olarak okumaya başladım. Bu sınıf için kitapta dört öykü okumak zorunda kaldım ve her zaman geri kalanlarını okumayı amaçladım, ancak hiç şansım olmadı. Bu, 1843'ten (Nathaniel Hawthorne tarafından "Doğum lekesi") 1985'e (Octavia Butler'ın "Bloodchild") en iyi bilim kurgu kısa öykülerinin en iyi temsillerinin araştırılmasıdır. Hikayelerin çoğu göze çarpmaktadır ve menşe tarihleri bağlamında okunduğunda zaman zaman kafa karıştırıcıdır. Özellikle not, 1909'da yazılan EM Forster'ın "Makine Durur" u sadece hikayenin SF geleceğine değil, aynı zamanda hikayenin 1990'da yazıldığını düşündürecek şekilde önceki nesillere gönderme yapıyor. muhteşem bir distopik hikaye. John W. Cambell'in "Oraya Kim Gidiyor?" 1951'in The Thing ve Arthur C Clarke'ın 2001'in temelini oluşturan “The Sentinel” filminin öncülüydü: A Space Oddysey. Temsil edilen diğer yazarlar Wells, Asimov, Bradbury, Zelazny, PK Dick, Ellison, LeGuin ve diğerleridir. Gerçekten çok sayıda okuma için, ellerinizi bu kitabın bir kopyasına alabiliyorsanız (bulmak kolay değildir!), Bunu yapın. Okumanın her dakikasına değer. Ve hayır, benimkine sahip olamazsın.

2020-01-18 20:45

ellenphoto

iyi kelime ... M.Ö. 4. yüzyıl ... komedyen, şair, hikaye anlatan ve düzenbaz .. sürekli anlamaya ve tutmaya çalıştığım bir kitap, Tuhaf hikayelerden oluşan bir el çantasıyla ... tek başına kurumu baltaladı Antik Çin'deki rasyonel düşüncenin .. (bunun doğru olup olmadığını bilen .. sadece bir yüzüğü var ...) Burton Watson ... mükemmel bir çevirmen, ünlü bir bilgin ... diğer dört çeviriyi okudum .. sadece onun tüm çoklukları yakalamaya başlamayı başarıyor ... (diğerleri felsefi çıkarımları, mizahı veya şiiri yok etmek pahasına daha iyi olsa da ...) felsefi Taoizm, Cha'an Budizm için seminal ilham kaynağı ve on bin şey daha ... kitap karanlıkta parlıyor ...

2020-01-12 02:52

stevenvannoort

Performans / öğretim / müzik hakkında harika bir kitap. Sahne korkusu ve kişisel takılmaları performansla aşma hakkında fikirler sunar. Bu kitabı kesinlikle tavsiye ederim! Keşke yazarın konuşmasını veya öğretmesini görme şansım olsaydı; yazdığı yazı bana onun güzel biri olduğunu hissettirdi.

2020-01-11 08:55

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Altın Öğütler: Nefs Hep Karşı Gelir - Abdülkadir Geylani okumak itibaren EasyFiles

5.6 mb. indir kitap

Altın Öğütler: Nefs Hep Karşı Gelir - Abdülkadir Geylani indir itibaren OpenShare

3.7 mb. indir Bedava

Altın Öğütler: Nefs Hep Karşı Gelir - Abdülkadir Geylani indir itibaren WeUpload

5.6 mb. okumak kitap

Altın Öğütler: Nefs Hep Karşı Gelir - Abdülkadir Geylani indir itibaren LiquidFile

5.7 mb. indir

Altın Öğütler: Nefs Hep Karşı Gelir - Abdülkadir Geylani PDF, FB2 kitap indir veya çevrimiçi dinle

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Altın Öğütler: Nefs Hep Karşı Gelir - Abdülkadir Geylani okumak içinde djvu

5.7 mb. indir DjVu

Altın Öğütler: Nefs Hep Karşı Gelir - Abdülkadir Geylani indir içinde pdf

5.5 mb. indir pdf

Altın Öğütler: Nefs Hep Karşı Gelir - Abdülkadir Geylani indir içinde odf

3.3 mb. indir ODF

Altın Öğütler: Nefs Hep Karşı Gelir - Abdülkadir Geylani indir içinde epub

3.2 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Ey salih kişi, sen bil ki, mütekebirlik ve bencilik kötü huylardır. Gerçekteyse Hak Teâlâ’ya düşman olmaktır. Çünkü, kibir ve azamet ancak Alah’a mahsustur. Bundan ötürüdür ki, yüce Kur’ân’da cebar ve mütekebir olanlar zem edil...