Ev - Steelheart 2 Firefight - Brandon Sanderson PDF kitap ücretsiz indir

Steelheart 2 Firefight - Brandon Sanderson PDF kitap ücretsiz indir

Steelheart 2 Firefight - Brandon Sanderson PDF kitap ücretsiz indir

Steelheart 2 Firefight - Brandon Sanderson PDF kitap indir veya çevrimiçi dinle

Yazar :

Stelheart 2 Firefight - Brandon Sanderson Stelheart 2 Firefight - Brandon Sanderson Yeni neslin en büyük fantastik yazarı olarak kabul edilen Brandon Sanderson anti-kahramanların destanını yazmaya devam ediyor. Asilerin bir Yüksek Epik öldürmesi imkansız derlerdi, ta ki David yenilmez, ölümsz ele geçirilemez Stelheart’ın sonunu getirene dek. Bu inanılmaz gelişmenin ardından David’in-thing kafasında yeni sorular belirdi. Skirt de büyük sorular. Ama yanıtları Newcago’da kimsede bulamıyordu. Manhatan’daki Yeni Babil ona bazı yanıtlar sunabilecek gibiydi. Yüksek Epik Insignia tarafından yönetilen Yeni Babil, onu yanıtları bulmaya yönelti. Bir Yüksek Epik’in-thing hüküm sürdüğü başka bir şehre girmek kumar olsa da David bu riski almaya hazırdı. Çünkü Stelheart’ı öldürmek, David’in-thing kalbinde bir boşluk oluşturmuştu. Bir zamanlar Yazar Hakında: Günümüzün en önemli fantastik edebiyat yazarlarından biri olan Sanderson, Stelheart serisi ile bilinmektedir. Firefight serinin 2. Kitabıdır.

Steelheart 2 Firefight - Brandon Sanderson PDF, FB2 kitap indir veya çevrimiçi dinle

 • Yazar:
 • Yayımcı: Dex Kitap
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 32,00 TL

Kitap eleştirileri

Steelheart 2 Firefight - Brandon Sanderson

cruzjael

Ütopik topluma büyük ilgi. Tekrar okumak istediğiniz kitaplardan biri.

2020-01-27 17:15

saschaspijker

Translating...

2020-01-08 14:45

nina_lindfors

Bu kitap ÇOK İYİ! At dünyasına içeriden ciddi bir zirve yapıyor ve çoğu yeni gelen romanda olduğu gibi, kalp kırıcı ve yürek burkuyor -> ama buna değer!

2020-01-01 04:18

alakubicka

Bu yazar beni çok etkiledi! Kitaplarını bulduğuma inanamıyorum ve hepsini zaten okuduğuma inanamıyorum. İki stand-alon ve dizisi birbirinden ve diğer fantezi kitaplarından tamamen farklı. Çok iyi bir seri. Birincisi, Mistborn iyidir, ikincisi, Yükseliş Kuyusu harika ve üçüncüsü biraz garip bir sonla çok iyidir. Çok temiz, bazen şiddette biraz grafik olsa da, fantezi aleminde şiddetini grafik ölçeğinde diğerlerine kıyasla düşük olarak değerlendirirdim. Bu dünya temelde bir sürü ve birer çiçeğin karışımıdır ve sahipsizler biraz daha köledir. Bazı insanlar metalleri yakabilir (toz metal içerler), bu da onlara bir metal çekebilme veya bir metali itebilme veya daha akut işitme veya görme, insanların duygularını etkileme vb.Gibi yetenekler verir. mistborn tüm metalleri kullanabilir ve tüm yeteneklere sahiptir. Elbette çok gerçekçi yazılmış, bir öğrenme eğrisi var ve pratik yapmalısınız. Çeliği çekme yeteneğiniz varsa ve bir arabaya çekilirseniz, size gelmeyecektir - daha az tarttığınız için içine uçacaksınız. Ve benzeri. (bu arada X erkeklerini benim için mahvetti, çünkü o kadar pratik bir şekilde tasvir ediliyor ki, şimdi Magnito'nun yeteneği ile bir arabayı kaldırabilmesi mantıklı değil) Bu güçlere ve insanlara kötü bir cetvel ekle , ondan kurtulmak isteyen gizli isyancılar, bir grup hırsız ve hikayenin başlamasına izin verin!

2019-12-30 11:57

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Steelheart 2 Firefight - Brandon Sanderson okumak itibaren EasyFiles

4.2 mb. indir kitap

Steelheart 2 Firefight - Brandon Sanderson indir itibaren OpenShare

4.4 mb. indir Bedava

Steelheart 2 Firefight - Brandon Sanderson indir itibaren WeUpload

4.9 mb. okumak kitap

Steelheart 2 Firefight - Brandon Sanderson indir itibaren LiquidFile

4.3 mb. indir

Steelheart 2 Firefight - Brandon Sanderson PDF, FB2 kitap indir veya çevrimiçi dinle

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Steelheart 2 Firefight - Brandon Sanderson okumak içinde djvu

5.4 mb. indir DjVu

Steelheart 2 Firefight - Brandon Sanderson indir içinde pdf

4.6 mb. indir pdf

Steelheart 2 Firefight - Brandon Sanderson indir içinde odf

5.6 mb. indir ODF

Steelheart 2 Firefight - Brandon Sanderson indir içinde epub

3.5 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Ölümün Hizmetkarları 3 - Ölümlü Yürek - Robin LaFevers Anith kız kardeşlerinin manastırdan gidişini izledi consummate. Doğuştan özel yeteneklere sahip bu kızlar, Ölüm Tanrısı’na hizmet arcadia suikastçılar olmak üzere manastırı...

Küler - Ilsa J. Bick Bir elektromanyetik darbe dalgası çakar gökyüzünde, tüm elektronik aygıtlar parçalanır, bilgisayarla çalışan tüm aletler yok olur ve milyarlarca insan behind closed doors an, oracıkta ölür. Hayata kalan bi...