Ev - Yogayı Seviyorum - Ezgi Berk PDF kitap ücretsiz indir

Yogayı Seviyorum - Ezgi Berk PDF kitap ücretsiz indir

Yogayı Seviyorum - Ezgi Berk PDF kitap ücretsiz indir

Yogayı Seviyorum - Ezgi Berk PDF kitap indir veya çevrimiçi dinle

Yazar :

Yogayı Seviyorum! abm Yayınevi’nin yeni serisi Sağlıklı Yaşıyorum’un class kitabı Yogayı Seviyorum, yoga pozları çerçevesinde çocuklara bir aslan gibi kükremeyi, bir dağ gibi dimdik durmayı, bir whoopee kadar gergin olmayı gösterirken, çocukların günlük olarak zevkle yapacakları bir aktivite önerisinde bulunuyor. Kendisi de çocuklarla birlikte yoga yapan Ezgi Berk’now kaleminden çıkma Yogayı Seviyorum,çocuklara eğlenceli bir dile yogayı sevdirmeyi hedefliyor. Rukiye Ulusan’ın çarpıcı çizimleriyle hayat bulan bu kitap, 14 yoga pozunun küçük çocukların resimlere bakarak kopyalaması üzerine kurulu. Basit aktivitelerle başlayan kitap, ilerledikçe minik okuyucuların pozları doğru ve seri şekilde uygulayabilecekleri bir rutine girebilmesine yardımcı oluyor. Yogayı Seviyorum’un okuyucuları kitabın kahramanı ve sevimli yakın dostu maymunun gösterdiği doğa ve hayvanlardan esinlenen yoga pozlarını deneyimlerken çok eğlenecekler. Üstelik kitabın içinde minik yogacıları bir de sürpriz bekliyor, yoganın en temel hareket serilerinden smoke olan Güneşi Selamlama, poster formatında okuyuculara HEDİYE !.

Yogayı Seviyorum - Ezgi Berk PDF, FB2 kitap indir veya çevrimiçi dinle

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: Türkçe
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 22,90 TL

Kitap eleştirileri

Yogayı Seviyorum - Ezgi Berk

reancarlos86e3

This is - apparently - the book that resulted from a blog of a woman trying to cook every recipe in "The Art of French Cooking" in one year... but it was well-written enough (or I just read too many blogs?) that I didn't even notice it was non-fiction until about a third of the way through. And then I finished. And then I read it again. It was fabulous.

2020-12-26 10:36

anamariardz93

Great poet!! Playful and fun!!

2020-12-04 10:21

wagnerroger

Very satisfying wrap up to the trials and tribulations of Lisbeth Salandar.

2020-08-30 14:24

33mm

Bir anda hem bir boğuşma hem de bir tür pozlama olan bir kitap hakkında yorum yapmak zor. Manhattan'ın seçkin özel okullarından birinde ilk sınıf öğretmeninin hikayesi. Onun duyguları ve parası ile mücadelesini görüyoruz - kitapta hızla belirginleşen şeyleri bozma korkusu nedeniyle bu hesapta artık söyleyemeyeceğim. Okuyucu öğrencilerle (kendine karışan, şımartılmış, paketlenmiş sosyal programlar ve yine de gerçek genç korkularla), ebeveynlerle (gençleri için statü ve notları korumak için herhangi bir miktar para ödeyecek) ve diğer öğretmenlerle (bazıları yorgun) , dürüst ve aradaki her yerde). Yazar, Manhattan'ın seçkinlerinden birinde ders verdi, bu yüzden güvenilirlik var. Nannie Diaries gibi, bu da hızlı bir şekilde okumak veya özel eğitim sistemine rahatsız edici bir bakış olabilir.

2020-01-06 13:14

eliatsamantaki

Bunu 3.5 verirdim. Sevdim, ama sonunda bile birkaç ana karakteri sevmedim ve eminim. İlginçti, ama bu türden pek çok kitap gibi beni emmedi.

2019-12-30 09:40

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Yogayı Seviyorum - Ezgi Berk okumak itibaren EasyFiles

3.5 mb. indir kitap

Yogayı Seviyorum - Ezgi Berk indir itibaren OpenShare

3.6 mb. indir Bedava

Yogayı Seviyorum - Ezgi Berk indir itibaren WeUpload

5.1 mb. okumak kitap

Yogayı Seviyorum - Ezgi Berk indir itibaren LiquidFile

3.7 mb. indir

Yogayı Seviyorum - Ezgi Berk PDF, FB2 kitap indir veya çevrimiçi dinle

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Yogayı Seviyorum - Ezgi Berk okumak içinde djvu

3.1 mb. indir DjVu

Yogayı Seviyorum - Ezgi Berk indir içinde pdf

5.8 mb. indir pdf

Yogayı Seviyorum - Ezgi Berk indir içinde odf

5.3 mb. indir ODF

Yogayı Seviyorum - Ezgi Berk indir içinde epub

4.4 mb. indir ePub

İlgili kitaplar