Ev - Çizgi Tamamlama Etkinlikleri - Vesile Yıldız PDF kitap ücretsiz indir

Çizgi Tamamlama Etkinlikleri - Vesile Yıldız PDF kitap ücretsiz indir

Çizgi Tamamlama Etkinlikleri - Vesile Yıldız PDF kitap ücretsiz indir

Çizgi Tamamlama Etkinlikleri - Vesile Yıldız PDF kitap indir veya çevrimiçi dinle

Yazar :

Çizgi Tamamlama Etkinlikleri - Vesile Yıldız Bu kitap, 5-7 yaş çocuklarının yaratıcılığını geliştirmek amacıyla hazırlanmıştır. Kitabımızın her sayfasında tamamlanmamış çizgiler ve şekiler vardır. Çocuklardan bu çizgileri veya şekileri hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını kulanarak tamamlayıp resim yapmaları istenmektedir. Bu kitabımızda çocuklara Kıtır ile Pıtır isimli iki kedi eşlik etmektedir. Kıtır ile Pıtır ın yönlendirmelerine göre çocukların çizgileri tamamlayıp resim yapması istenmektedir. Verilen çizgiyi çocuk ilk önceleri bir şeylere dönüştürmekte veya benzetmekte zorlanabilir. Çocuklardan önce çizgiyi dikatli bir şekilde incelemeleri istenmelidir. Daha sonra yönerge onlara dikatli bir şekilde okunmalıdır. İlk çalışmalarda gerekirse yönerge biraz daha ayrıntılı açıklanmalı ve ipuçları verilmelidir. Ama asla doğrudan fikir verilmemelidir. (Tanıtım Bülteninden).

Çizgi Tamamlama Etkinlikleri - Vesile Yıldız PDF, FB2 kitap indir veya çevrimiçi dinle

 • Yazar:
 • Yayımcı: Kök Yayınevi
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 17,00 TL

Kitap eleştirileri

Çizgi Tamamlama Etkinlikleri - Vesile Yıldız

zhaoyang_machi3d01

Bu hikayeyi büyüleyici buldum. Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan insanlar için bu olası geleceğe hayran kalacak kadar okurken yeterince gençtim.

2020-01-24 05:32

leonardoartsete

Bu kitap için bazı değerlendirmeleri okuduktan sonra kendi yazmaya karar verdim. Buradaki pek çok okuyucu genç ve Vietnam savaşıyla ilgili hiçbir deneyimi yoktu. Ama lisede okuldan eve gelip napalmın haber beslemelerini ve yanan Budist rahipleri izlemenin canlı anılarım var. Bir kadın olarak, taslağa hiç bakmam gerekti; ama yaş grubumdaki erkeklerin çoğu; ve ben çocuklar diyorum çünkü onlar buydu. Hayatta kalanlar eve yaralandı ve bu kitap nedenini açıklıyor. Matterhorn sadece güzel ve dürüstçe yazılmış olduğu için değil, kişisel olduğu için de harika bir kitap. Marlantes savaşı bizim için yeniden yaratıyor ve Bravo co kullanıyor. insanlığın mikro kozmosu olarak. Okuyoruz ve hissediyoruz, yas tutuyoruz ve öğreniyoruz. Sanırım yayıncılık endüstrisinin bu kitabın değerini görmesi 30 yıl sürdü. Keşke sadece 1600 sayfanın tamamını okuyabilseydim.

2020-01-15 04:28

andreschmucki

Bu kitaptan keyif aldım, ancak 639 sayfada biraz fazla uzun hissetti. Aşağı Manhattan ve Coney Island'da 1910 dolaylarında gangsterler ve yan gösteriler düşkünleri ve gerçek tarihi figürlerle dolu tarihi bir kurgu. Anlatıcı, birbirleriyle yolları keserken bir dizi farklı karakteri takip eder ve hikayenin her zaman takdir ettiğim fantastik bir niteliği vardır. En sevdiğim pasaj: "Herkesin uyuduğu daireye sürüldü, paleti zaten mutfakta onun için hazırlanmıştı. Yine de uzanmadı, ama Dickens'ın hırpalanmış kopyasını çıkardı - ikinci elden aldı on sent için bir el arabası seyyar satıcısıydı - ve en az bir süre gazyağı lambasının yağlı ışıltısıyla okumaya çalıştı, yorgun düşmüştü ama yatmadan önce her zaman bir şeyler yapmaya çalıştı. Her gece bir şey, böylece hiçbir şey başaramadıkça bir gün daha olmazdı, başka biri dışında kazanılan hiçbir şey yok. "

2020-01-05 13:11

ovodesign1982

Levine, bir yıl boyunca Crown Heights'ta Hasidik Yahudilerin Lubavitcher mezhebi ile yaşadı ve oradaki genç kızlar hakkında bu kitabı hazırladı. Biraz sömürücü, belki de, ama yine de bu son derece özel topluluğun günlük yaşamlarına nadir ve büyüleyici bir bakış. Hasidik komşuları hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler ve özellikle feminizm ve din ile ilgilenenler için şiddetle tavsiye edilir.

2020-01-05 01:50

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Çizgi Tamamlama Etkinlikleri - Vesile Yıldız okumak itibaren EasyFiles

4.5 mb. indir kitap

Çizgi Tamamlama Etkinlikleri - Vesile Yıldız indir itibaren OpenShare

4.9 mb. indir Bedava

Çizgi Tamamlama Etkinlikleri - Vesile Yıldız indir itibaren WeUpload

5.7 mb. okumak kitap

Çizgi Tamamlama Etkinlikleri - Vesile Yıldız indir itibaren LiquidFile

3.1 mb. indir

Çizgi Tamamlama Etkinlikleri - Vesile Yıldız PDF, FB2 kitap indir veya çevrimiçi dinle

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Çizgi Tamamlama Etkinlikleri - Vesile Yıldız okumak içinde djvu

4.9 mb. indir DjVu

Çizgi Tamamlama Etkinlikleri - Vesile Yıldız indir içinde pdf

4.1 mb. indir pdf

Çizgi Tamamlama Etkinlikleri - Vesile Yıldız indir içinde odf

3.3 mb. indir ODF

Çizgi Tamamlama Etkinlikleri - Vesile Yıldız indir içinde epub

5.7 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Bil Bul Çöz-1. Sınıf - Veysel Yıldız Bulmacalardaki karelere kimi zaman sözcüklerin zıt anlamlarını, kimi zaman haftanın günlerini, matematik işlemlerinin sonuçlarını ya da bilim, teknoloji, toplumla ilgili tanımlamaları yerle...