Ev - Adım Adım Bebek Eğitim Seti 28.Ay PDF kitap ücretsiz indir

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 28.Ay PDF kitap ücretsiz indir

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 28.Ay PDF kitap ücretsiz indir

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 28.Ay PDF kitap indir veya çevrimiçi dinle

Yazar :

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 28. Ay Adım Adım, uzman pedagog ve psikologlarca hazırlanmış, çocukların aylık gelişimine özel, kitap üzerinde aktivite yapılabilen ve çocuğunuzun gelişimini destekleyen bir gelişim setidir. Miniklerin ay ay gelişimlerine göre hazırlanan setler 9. aydan 48. aya kadar zihinsel, duygusal-sosyal, motor ve dil gelişimlerini destekler. Bu setin hazırlanmasındaki amaç, çocuğun hayatındaki önemli kişilerle yakın bir ilişki halinde dış dünyayı deneyimlemesine olanak sağlamak ve öğrenmeyi günlük yaşantı içinde desteklemektir. Karşılıklı duygusal alışveriş, keyif alma hali, odaklanma, keşfetmekten alınan haz, çocuğun zihinsel, sosyal ve duygusal gelişimi için son derece önemlidir. Pek çok araştırma, çocuğa bakım veren kişi ile kurulan böylesi ortak bir paylaşımın, çocuğun gelişimine olan katkısının büyük olduğunu göstermektedir. 9– 48 ay arası çocukların gelişim süreci bütün yaşamlarını biçimlendirir. Duygusal-sosyal, motor, dil ve zihinsel gelişimlerinin temeleri bu dönemde atılır. Kişilikleri oluşmaya başlar, yetenekleri ve becerileri bu dönemde gelişir. Adım Adım, ane ve babaların bu dönemi doğru yönetmeleri ve çocuklarına verecekleri eğitime planlı destek için tasarlanmıştır. ADIM ADIM' ın her aya özel hazırlanmış seti, çocuğunuzun zihinsel, duygusal/sosyal, dil ve motor gelişimini destekleyen bilgi, donanım ve etkinlikleri içerir. Setlerin içinde, Aktivite Kitabı: İlgili aya islet gelişim tablosu, aktiviteler, aktivitelerin amaçları, ebeveynlere yönelik talimatlar ve önerilerden oluşur. Gelişim Tablosu: Aktivite kitabının içinde yer alan tablo, çocuğunuzun aya özel gelişimini anlatır. Oyun malzemeleri: Her aya uygun aktiviteleri uygulamaya yönelik oyun malzemeleri içerir. Ebeveyn/Çocuk Kitapları: Aya özel çocuk kitapları ya ponytail ane babalar için bilgilendirici kitaplar yer alır. Hikayeler: Çocuğunuzun yaratıcılığını ve hayal gücünü geliştirir. Çocuk Şarkıları: Çocuklar için özel hazırlanmış ve çocuklar tarafından seslendirilmiş şarkılardır. Makaleler: Uzman pedagog ve psikologlar tarafından hazırlanmış makaleler ane ve babalar için yönlendirici bilgiler içerir. bulunur.

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 28.Ay PDF, FB2 kitap indir veya çevrimiçi dinle

 • Yazar:
 • Yayımcı: MİKADO YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: Türkçe
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş: 0 - 3 Yaş
 • Yazar:
 • Fiyat: 79,00 TL

Kitap eleştirileri

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 28.Ay

pb97

3 out of 5 stars is rounding up. Sacks is a talented and insightful writer, and much of the contents of this book are fascinating, but it's also very repetitive, going over material from Sacks' earlier books, and even from earlier chapters, as if this were a collection of independent articles, which it might well have been. I would happily read Sacks again, but by the end this book became a slog. It's really just an endless string of anecdotes, many of them only tangentially related to music.

2020-08-21 06:22

wiesala

Stephanie Plum geri döndü ve her zamanki gibi komik. Bir kişi nasıl bu kadar başarılı ve yine de bu kadar sakar ve komik olabilir? Ona her şey olmuş gibi görünüyor. Buna rağmen bir ödül avcısı olmayı başardı. Bu onun eski yeniden görünür ve başa çıkmak için bu düşmanlık vardır.

2019-12-28 05:42

angelakelley1

Bu, okuma kariyerimde muhtemelen çoğu insandan çok daha sonra okuduğum, tüm zamanların favorisi. Henüz okumadıysanız, kesinlikle almalısınız!

2019-12-25 07:11

serwensl

Carl Weber benim en sevdiğim yazar !!

2019-12-24 12:11

10sapphire

General Motors EV-1 programının sadece ayrıntılı tarihi ile sonuçlanan yazar Michael Shnayerson'a geliştirme sürecinde takıma erişim verildi. Bekleneceği gibi, dünyanın en büyük otomobil üreticisi tarafından üretilen bir elektrikli otomobilin hikayesi biraz bükülüyor. Proje, 1990 yılında bir CEO tarafından emekliye ayrılıp şirketten ayrılırken duyuruldu, proje yavaşça öldü ve ardından California Sıfır Emisyon Aracı düzenlemelerini karşılamak için yeniden canlandırıldı ve sonunda bu düzenlemeler mahkemelerde başarılı bir şekilde imha edildiğinde öldürüldü. General Motors tarafından desteklenen dava (kısmen). Genel olarak, otomobil üreticilerinin yollarını değiştirmesinin ve ileri teknolojiyi yaptıkları işe dahil etmenin ne kadar zor olduğunun bir hikayesi, hükümet düzenlemesinin bunu yapabileceğini gösteriyor, ancak sadece kural koyma istikrarlı ve mantıklıysa.

2019-12-22 20:56

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 28.Ay okumak itibaren EasyFiles

5.2 mb. indir kitap

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 28.Ay indir itibaren OpenShare

5.6 mb. indir Bedava

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 28.Ay indir itibaren WeUpload

4.5 mb. okumak kitap

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 28.Ay indir itibaren LiquidFile

5.9 mb. indir

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 28.Ay PDF, FB2 kitap indir veya çevrimiçi dinle

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 28.Ay okumak içinde djvu

3.3 mb. indir DjVu

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 28.Ay indir içinde pdf

3.3 mb. indir pdf

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 28.Ay indir içinde odf

5.8 mb. indir ODF

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 28.Ay indir içinde epub

3.1 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 31. Ay Adım Adım, uzman pedagog ve psikologlarca hazırlanmış, çocukların aylık gelişimine özel, kitap üzerinde aktivite yapılabilen ve çocuğunuzun gelişimini destekleyen bir gelişim setidir. Minikle...

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 2. Ay Adım Adım, uzman pedagog ve psikologlarca hazırlanmış, çocukların aylık gelişimine özel, kitap üzerinde aktivite yapılabilen ve çocuğunuzun gelişimini destekleyen bir gelişim setidir. Minikler...