Ev - Nasreddin Hoca Masalları Dizisi-09: Ya Tutarsa (El Yazılı) PDF kitap ücretsiz indir

Nasreddin Hoca Masalları Dizisi-09: Ya Tutarsa (El Yazılı) PDF kitap ücretsiz indir

Nasreddin Hoca Masalları Dizisi-09: Ya Tutarsa (El Yazılı) PDF kitap ücretsiz indir

Nasreddin Hoca Masalları Dizisi-09: Ya Tutarsa (El Yazılı) PDF kitap indir veya çevrimiçi dinle

Yazar :

Nasredin Hoca Masaları Dizisi-09: Ya Tutarsa (Elevated railway Yazılı) 1-Acemi Bülbül 2- Doğuran Kazan 3- Düşünen Hindi 4- Hırsız Kedi 5- Hoca İle Eşeği 6- Parayı Veren Düdüğü Çalar 7- Uçan Eşek 8- Tavşanın Suyu 9- Ya Tutarsa 10-Ye Kürküm Ye.

Nasreddin Hoca Masalları Dizisi-09: Ya Tutarsa (El Yazılı) PDF, FB2 kitap indir veya çevrimiçi dinle

 • Yazar:
 • Yayımcı: BU YAYINEVİ
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 2,00 TL

Kitap eleştirileri

Nasreddin Hoca Masalları Dizisi-09: Ya Tutarsa (El Yazılı)

suransea

Eliot, östenenden çok daha koyu. Bu gerçekten uzun kitap yoluyla zorlama zaman zor oldu, ama sonunda açıklayan karakter her saniye değdi.

2020-01-20 04:52

kumramaa21f

Linda Howards kitaplarının en sevdiğim değil, benim en azım. Bu kitap bana bir "Sabahın Oğlu" nu hatırlattı Kaçan bir kadın ile aynı fikir --- sadece daha az zaman yolculuğu belli. Hızlı ve kolay okunur.

2020-01-02 00:54

kevordonez25

Kiraladığı gizemli genç kadının ve tuhaf arkadaşlarının hayatına kapılan bir kadının hafif şüpheli hikayesi. Sonunda iyi arsa bükümü, aksi halde vasat. Özellikle umursamadım.

2019-12-31 16:58

nina_lindfors

(Ekim 2013 itibariyle, sanat merkezim bayi eBay'de bu kitabın ilk baskısı, ilk basım kopyasını satıyor. [(Cclapcenter.com/rarebooks) adresindeki nadir kitap koleksiyonumuza bakın.] listenin açıklaması için yazdı.) "Hipermodern" ilk baskıları (otuz yaşından küçük kitaplar) toplayan insanlar arasında en yaygın sorulardan biri, hangi canlı yazarların ilk etapta toplanacağının en iyi nasıl tahmin edileceğidir; ve sadece gelecek bize zamanımızın hangi yazarlarının hala okunacak ve onurlandırılacağını gösterecek olsa da, hem popüler hem de ödüllü bir yazarı hedeflemek, kariyerlerinin en ünlü unvanını seçmek neredeyse hiç kötü bir bahis değildir, sonra imzalı ilk baskıyı satın alın, ilk önce kusursuz şekilde yazdırın. Moo'nun imzalı ilk baskı kopyasını alın, örneğin, hala aktif olan Jane Smiley tarafından, ilk olarak 1995'te çıktı; çünkü 1991'de Pulitzer kazananı Alas dönümü (Hollywood Oscarbait uyarlaması sayesinde) iken, birçok kişi bundan sonraki kariyerinin en iyi yazılanı ve nihayetinde hatırlanacağı düşünüyor için. 1990'larda neredeyse kendi başına bir yazlık endüstrisi haline gelen "büyük bir Orta Batı üniversitesinde filozof akademileri arasında geri dönen" bir roman olan roman, birden fazla tutkulu hayran tarafından Dickensian olarak tanımlandı; ve Smiley'nin sonraki görüşmelerde üzerinde durduğu gibi, ana noktalarından biri bir üniversitenin izole bir fildişi kulesi değil, bulunduğu küçük kasabada yaşayan bir yansıması olduğunu göstermek, bu yüzden Wisconsin'den Missouri'ye ve öte yandan bu kitaptaki unsurların kampüslerine dayandığını gururla iddia etti. (Değeri ne olursa olsun, Smiley Ames, Iowa'da yaşıyor ve büyük Iowa Eyalet Üniversitesi'nde ders veriyor, ancak romanın gerçek hayatına hiçbir şekilde dayanmadığını iddia ediyor.) Gelecekte, Smiley'nin kendi içinde bulduğu tüm ulusal kültür hakkında derinlemesine yorum yapmak için küçük kasabaları ve orta sınıf toplumları kullanabilen Postmodernist Çağın George Eliot'u olarak bilinecektir; ve hiçbir nadir kitabın gelecekte fiyatın yüzde 100 artacağı garanti edilemese de, kesinlikle bunun en azından güçlü bir şansı var, uzun vadeli bir yatırımcı için şimdi ilk devirlerini genç yaşta yapmak için mükemmel bir seçim .

2019-12-21 06:48

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Nasreddin Hoca Masalları Dizisi-09: Ya Tutarsa (El Yazılı) okumak itibaren EasyFiles

3.8 mb. indir kitap

Nasreddin Hoca Masalları Dizisi-09: Ya Tutarsa (El Yazılı) indir itibaren OpenShare

4.3 mb. indir Bedava

Nasreddin Hoca Masalları Dizisi-09: Ya Tutarsa (El Yazılı) indir itibaren WeUpload

4.1 mb. okumak kitap

Nasreddin Hoca Masalları Dizisi-09: Ya Tutarsa (El Yazılı) indir itibaren LiquidFile

3.5 mb. indir

Nasreddin Hoca Masalları Dizisi-09: Ya Tutarsa (El Yazılı) PDF, FB2 kitap indir veya çevrimiçi dinle

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Nasreddin Hoca Masalları Dizisi-09: Ya Tutarsa (El Yazılı) okumak içinde djvu

5.8 mb. indir DjVu

Nasreddin Hoca Masalları Dizisi-09: Ya Tutarsa (El Yazılı) indir içinde pdf

4.6 mb. indir pdf

Nasreddin Hoca Masalları Dizisi-09: Ya Tutarsa (El Yazılı) indir içinde odf

3.7 mb. indir ODF

Nasreddin Hoca Masalları Dizisi-09: Ya Tutarsa (El Yazılı) indir içinde epub

4.9 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Can Suyu-Sibel Özman Gencecik yüreklerde yer eden sevdalara, özlemlere, hüzünlere değinen bir virgilian bu. Okurlarına, "Yitirecekleriniz mutlaka olacaktır. Herkes gibi. Ancak. Yaşamak için bir cansuyu lazım. Yitirmemeniz gerek...

Nasredin Hoca Masaları Dizisi-04: Hırsız Kedi (El Yazılı) 1-Acemi Bülbül 2- Doğuran Kazan 3- Düşünen Hindi 4- Hırsız Kedi 5- Hoca İle Eşeği 6- Parayı Veren Düdüğü Çalar 7- Uçan Eşek 8- Tavşanın Suyu 9- Ya Tutarsa 10-Ye Kürk...