Ev - Hece Aylık Edebiyat Dergisi Nurettin Topçu Özel Sayısı: 11 - 109 PDF kitap ücretsiz indir

Hece Aylık Edebiyat Dergisi Nurettin Topçu Özel Sayısı: 11 - 109 PDF kitap ücretsiz indir

Hece Aylık Edebiyat Dergisi Nurettin Topçu Özel Sayısı: 11 - 109 PDF kitap ücretsiz indir

Hece Aylık Edebiyat Dergisi Nurettin Topçu Özel Sayısı: 11 - 109 PDF kitap indir veya çevrimiçi dinle

Yazar :

Hece Aylık Edebiyat Dergisi Nurettin Topçu Özel Sayısı: 11 - 109 PDF, FB2 kitap indir veya çevrimiçi dinle

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 35,00 TL

Kitap eleştirileri

Hece Aylık Edebiyat Dergisi Nurettin Topçu Özel Sayısı: 11 - 109

ricardopd

Lethem, Jonathan Franzen'in The Corrections'ı yazarken bildirdiği gibi, bu kitabı yazarken Büyük Amerikan Romanını yazmaya çalışıyor gibi görünüyor. Sonuç, ayakkabı romanı yarışı, soylulaştırma, karanlık pop kültürel takıntıları ve sihirli gerçekçiliği (süper kahraman çizgi roman karakterleri ve imalar yoluyla) bir romana dönüştürmek için oldukça karışık, genişleyen ve aşırı bir girişimdi. Ayarlar ve açıklamalar sık sık araştırmadan türetilmiş gibi hissediyordu, sanki Lethem tüm “bildiklerinizi yazın” şeyi göz ardı etmiş ve kaynak materyal olarak ikinci el hesapları kullanmış gibi. Blok partilerin tüm hesapları, çatışan savaşlar ve metro trenlerine grafiti parçaları atmak, Hip-Hop tarih derslerinin Rap Attack'ten ya da Durduramıyorum'dan kelimesi kelimesine kopyalanmış gibi hissettirdi. Kimsenin bilgisine göre değillerdi, ama o kadar hazırdılar ki, bazen daha güçlü karakterlere veya daha odaklanmış hikaye yaylarına zarar verdiler. Öte yandan, Mingus Rude'nin evini ziyaret eden alegorik P-Funk grubunun açıklamaları gibi çok zeki anlar vardı (Lamé pantolon, gümüş platform botları, yıldız şekilli güneş gözlüğü ve İsviçre ile birlikte Funk Mob olarak adlandırıldı. Kokain Alpleri) bir karakteri olan Barrett Rude, bir oturum oyuncusu olarak efsanevi birkaç müzik anını ortaya koydu. Ayrıca, Rhino tarzı kutulu set astar notlarını, bir kuaför haline gelen ve "pnömoni" den ölen erkek bir üye ile tamamlanan bir grubun tarihini özetlemek için bir yol olarak kullanma aracı, özellikle de siz yazın aslında liner notlarını okuyan. Belki de Fortress romandan daha iyi bir film yapar. Ve bu kesinlikle bir erteleme değil. Ana karakterin, "Camden" Koleji'nden (diğer adıyla Bennington- Brett Easton Ellis veya Donna Tartt, herhangi biri?) Dışarı atılmasının ardından babası tarafından Vermont kar fırtınası yoluyla eve götürüldüğü son sahne, Brian Eno'nun ruh halini belirliyor Arabada oynayan bir başka Yeşil Dünya albümü. Filmlerde yaptıkları bu değil mi? Düzyazı biçiminde, bir şekilde zaten çok kolay olan sinematik ruh hali belirleme stenoyu ucuz bir kullanım gibi hissettim. Kurguda, ortam ayarlamak ve Lethem'in tasarladığı şekilde atmosfer yaratmak için müzik kullanamayacağınızı hissediyorum. Yani, bir okuyucu, çağırmaya çalıştığınız ortamın merkezi bir yönü olduğunda referansta bulunduğunuz müziği hiç duymamışsa ne olur? Bu son eleştiri oldukça küçük ve önemsiz, biliyorum, ama nedense beni çok rahatsız etti. Bana seçici deyin.

2020-01-01 06:37

fdawood

İnanılmaz alışılmadık bir aile - ve bir sihir dokunuşu ile. Linnet çocukları konvansiyonel ve sıkı büyükannelerinden kaçarlar ve amcaları, emekli bir okul müdürü ve hizmetkârları ile kısmen ateşli olurlar. Aralarında yaşlı Emma Cobley'in ve arkadaşlarının ve ailesinin kötü planlarına karşı savaşırlar.

2020-01-01 04:18

amoripi12100b3

Gerçekten bu bir zevk. Bu da hızlı bir okuma.

2019-12-23 14:11

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Hece Aylık Edebiyat Dergisi Nurettin Topçu Özel Sayısı: 11 - 109 okumak itibaren EasyFiles

5.9 mb. indir kitap

Hece Aylık Edebiyat Dergisi Nurettin Topçu Özel Sayısı: 11 - 109 indir itibaren OpenShare

5.2 mb. indir Bedava

Hece Aylık Edebiyat Dergisi Nurettin Topçu Özel Sayısı: 11 - 109 indir itibaren WeUpload

5.4 mb. okumak kitap

Hece Aylık Edebiyat Dergisi Nurettin Topçu Özel Sayısı: 11 - 109 indir itibaren LiquidFile

5.4 mb. indir

Hece Aylık Edebiyat Dergisi Nurettin Topçu Özel Sayısı: 11 - 109 PDF, FB2 kitap indir veya çevrimiçi dinle

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Hece Aylık Edebiyat Dergisi Nurettin Topçu Özel Sayısı: 11 - 109 okumak içinde djvu

3.5 mb. indir DjVu

Hece Aylık Edebiyat Dergisi Nurettin Topçu Özel Sayısı: 11 - 109 indir içinde pdf

3.7 mb. indir pdf

Hece Aylık Edebiyat Dergisi Nurettin Topçu Özel Sayısı: 11 - 109 indir içinde odf

4.6 mb. indir ODF

Hece Aylık Edebiyat Dergisi Nurettin Topçu Özel Sayısı: 11 - 109 indir içinde epub

5.5 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

...

...

Sembolik Formlar Felsefesi 2 - Mitik Düşünme Mitos ya government mitoloji insanlığın bilinen tarihi kadar eskidir. Anlatıların doğaüstü niteliği dolayısıyla mitos frugal tartışma konusu oldu. Mitos üzerine felsefi yahut bilimse...