Ev - Levent Çanakkale'de - Mustafa Orakçı PDF kitap ücretsiz indir

Levent Çanakkale'de - Mustafa Orakçı PDF kitap ücretsiz indir

Levent Çanakkale'de - Mustafa Orakçı PDF kitap ücretsiz indir

Levent Çanakkale'de - Mustafa Orakçı PDF kitap indir veya çevrimiçi dinle

Yazar :

Levent Çanakale'de - Mustafa Orakçı Levent ve tayfasını duymayan, bilmeyen kalmadı. Aklına esti many-sidedness sınıfa kurbağa getiren, Çin’e tünel kazarak gitmeye çalışan, mezarlıkta hayalet arayan, gizemli evlere peri keşfine çıkan Levent ve tayfası bu kez Türkiye’yi geziyor. İlk durakları Çanakale, Pamukale, Kapadokya, Rize ve Mardin… Her bir kitapta confidentially şehre ait doğal güzelikler, tarihî geçmiş, öne çıkan yerler, kimi zaman komik, kimi zaman duygulu maceralar eşliğinde anlatılıyor. Rengârenk resimlerle de karakterlerin hâleri brand dizideki gibi yine oldukça komik sergilenirken mekânlar ve yerler de gerçeğe oldukça yakın yansıtılıyor. Levent, karakterlerinin zenginliği, komik kurgusu, bilgi dolu içeriği, gerçekçi hikâyesiyle 9 yaş üzeri çocuklar için müthiş maceralarla dolu.

Levent Çanakkale'de - Mustafa Orakçı PDF, FB2 kitap indir veya çevrimiçi dinle

 • Yazar:
 • Yayımcı: TİMAŞ YAYINEVİ
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: Türkçe
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş: 6 - 9 Yaş
 • Yazar:
 • Fiyat: 10,00 TL

Kitap eleştirileri

Levent Çanakkale'de - Mustafa Orakçı

vanitytracy

** spoiler uyarısı ** Bu yüzden sadece okuyordum, hikayeyi gerçekten hissetmiyorum, birdenbire Madam Lockton Ruth'u sattığında, Isabel, ondan sonra ona yardım edeceğine söz veren Albay tarafından satıldı. ona değerli bilgiler verdi ve şimdi markalaşıyordu. Çıldırmıştım. Bazen bir şeyden hoşlanmıyorsam kitaplara biraz kızarım, ancak Isabel'in markasını okurken gerçekten kızgındım. Ve nedense öfkemin odağı Madam Lockton ya da Albay değildi - Curzon'du. Onu ve Ruth için devam etmek istemediği ve daha da önemlisi, önemli olduğunu bile düşünmediği için bir özgürlük vaadi tutarak onu Isabel adına kafamda küfrediyordum. onun değerli isyancı davasına kıyasla. Isabel'in onu bunun için affedip edemeyeceğini henüz bilmiyorum, ama şu anda hiç yapabileceğim gibi hissetmedim. Söylemeye gerek yok, şimdi hikayeyle daha çok ilgileniyorum. Kitabı şimdi bitirdim. Yemin ederim, ilk Octavian Nothing ile aynı yerde bitiyor. Ve Açlık Oyunları gibi, kimse bana bunun sadece ilk kitap olduğunu söylemedi!

2020-01-27 19:42

paul_thompson

beyaz dişler kadar iyi değil, imza adamı kadar kötü değil, bu kitabın akademik ortamından ve rekabetinden zevk aldım, ancak karakterlerin sesleri çoğunlukla bana yanlış geldi. özellikle getto konuşması çok zorlandı. Ayrıca hikayenin doruğa ulaşacağını umuyordum, ama sadece patladı. Henüz Zadie Smith'ten vazgeçmedim, ama umarım bir sonraki kitabı daha iyi çizilir.

2020-01-23 08:53

ekaterinastolyarenko

Translating...

2019-12-31 14:41

bambiboland

Ne düşündüğünü biliyorum. Ve evet, bunu düşünme hakkınız var. Ama bir daha asla fantaziye girmemek için oldukça yemin ederim ve sonra bir arkadaşım bu küçük doozy ile konuştu ve altı ay ve yaklaşık dört buçuk bin sayfa sonra, beşinci cildin serbest bırakılması. Belki bu sizin için değildir ve belki de düşündüğünüz için benden biraz daha iyi hissedersiniz ve sorun değil. Nerede olduğunu biliyorum (Harry Potter hayranları kalbini yiyor). Sadece söylüyorum.

2019-12-28 10:08

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Levent Çanakkale'de - Mustafa Orakçı okumak itibaren EasyFiles

5.5 mb. indir kitap

Levent Çanakkale'de - Mustafa Orakçı indir itibaren OpenShare

5.8 mb. indir Bedava

Levent Çanakkale'de - Mustafa Orakçı indir itibaren WeUpload

4.7 mb. okumak kitap

Levent Çanakkale'de - Mustafa Orakçı indir itibaren LiquidFile

5.6 mb. indir

Levent Çanakkale'de - Mustafa Orakçı PDF, FB2 kitap indir veya çevrimiçi dinle

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Levent Çanakkale'de - Mustafa Orakçı okumak içinde djvu

5.2 mb. indir DjVu

Levent Çanakkale'de - Mustafa Orakçı indir içinde pdf

5.8 mb. indir pdf

Levent Çanakkale'de - Mustafa Orakçı indir içinde odf

5.2 mb. indir ODF

Levent Çanakkale'de - Mustafa Orakçı indir içinde epub

4.3 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

"Şirin Dünyayı Geziyorum :Make (5 Kitap) - Birsen Ekim Özen Şirin bu kez dünyayı geziyor! Önceki maceralarından tanıdığımız Lokum, Fisto, Hombili, Kıvır ve sınıfından daha birçok komik arkadaşı da ona bu gezilerde eşlik ediyo...

Levent Konya'da - Mustafa Orakçı Levent Konya'da - Mustafa Orakçı....

Salyangoz Salsal: En Güzel Hediye Hangisi?....