Ev - Şirin Dünyayı Geziyorum (5 Kitap) - Birsen Ekim Özen PDF kitap ücretsiz indir

Şirin Dünyayı Geziyorum (5 Kitap) - Birsen Ekim Özen PDF kitap ücretsiz indir

Şirin Dünyayı Geziyorum (5 Kitap) - Birsen Ekim Özen PDF kitap ücretsiz indir

Şirin Dünyayı Geziyorum (5 Kitap) - Birsen Ekim Özen PDF kitap indir veya çevrimiçi dinle

Yazar :

"Şirin Dünyayı Geziyorum :Make (5 Kitap) - Birsen Ekim Özen Şirin bu kez dünyayı geziyor! Önceki maceralarından tanıdığımız Lokum, Fisto, Hombili, Kıvır ve sınıfından daha birçok komik arkadaşı da ona bu gezilerde eşlik ediyor. Tabi ki onları çokça seven, ama onların çokça çıldırtıkları öğretmenleri de yanlarında!Şirin'i çok seven okurlar, bu kez onunla birlikte beş farklı ülkeyi gezecek, yine yepyeni şeyler öğrenecek, kahkahalarla gülecek ve çok eğlenecekler!O zaman dünya turu başlasın: Bekle bizi Almanya, Fransa, İspanya, İtalya ve Rusya! ".

Şirin Dünyayı Geziyorum (5 Kitap) - Birsen Ekim Özen PDF, FB2 kitap indir veya çevrimiçi dinle

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: Türkçe
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 50,00 TL

Kitap eleştirileri

Şirin Dünyayı Geziyorum (5 Kitap) - Birsen Ekim Özen

xiuquynh

Normalde antolojiler için heyecanlı değilim. Kısa öykülerde büyük değilim, çünkü karakterlere ve tüm bunlara girmekten gerçekten hoşlanıyorum. Ancak bu antolojinin, sevdiğim kitaplardan biri olan Wicked Gentlemen'i yazan Ginn Hale tarafından bir hikayesi olduğu için heyecanlandım. Cehennem Polis gerçekten iyi iş çıkardı. Her üç hikaye de iblislerin ve büyücülerin modern ve gerçekçi bir dünyada iş sahibi oldukları aynı şehirde geçiyor. Bu dünyada, polisin iblis nüfusuyla başa çıkmak için eğitilmiş bir bölümü olan Cehennem Polisleri var. Büyük, sert ve sihirli bir şekilde eğitilmişler. Antoloji, bu Şeytani Ünitede karakterlerin etrafında kuruludur. Astrid Amara tarafından Kin Next'in ilk hikayesi inanılmaz derecede güçlü başladı. Hemen karakterlerin durumlarına çekildim. Amara dünyayı güzel bir şekilde kurdu ve beni ezmeden veya kafa karıştırmadan iyi hissetmeme izin ver. Hafif gizem, ilgi çekici olsa da, iki kahramanımızı bir araya getirmek için harika bir araçtı. Yervant ve Brian çok sevimli. Bu sevimli ve kabarık bir hikaye değil. Ama 12 yaşından beri insani bir dokunuşa sahip olmayan bir adam ve ilk kez şehre ayak basan ve her seferinde yürüyen merdivenlerden atılan bir adam var. Yeterince heyecan ve drama ile gerçekten eğlenceli bir hikaye. Nicole Kimberling'in Kızıl Kumları da iblis dünyasına bir bakış ve bir ceset ortaya çıkarak çok güçlü başladı. Kimberling'in karakterleri o kadar güçlü değildi ve onlar hakkında biraz kararsız olduğum noktalarda itiraf etmeliyim. Ana karakter, Michael, duygularıyla temas etmiyor ve ne yazık ki, onunla ve aşk ilgisi Detektif Argent ile biraz da temas etmiyordum. Bu hikayede, arsa taşımak için gerekli olan ama asla gerçekten açıklanmayan bilgi parçaları vardı. Kısa hikayelerin ayırt edici özelliği, büyük bir hayran olmamamın nedenlerinden biri. Ancak, Kimberling'in gizemi iyiydi ve beni ekrana yapıştırdı. Ginn Hale'den Sparks'a dokunmak mükemmel bir sonuçtu. Gerçekten keyif aldığım iki karakter, heyecan verici bir hikayeyle karıştırıldı. Her iki karakter için de, birbirleriyle, kendi duygularıyla ya da içinde bulundukları son derece tehlikeli durumlarla başa çıkmaya çalışırken hissettim. Her üç hikaye de birlikte güzelce örülmüştü. Her biri bir öncekinin üzerine inşa edilmiş, daha önce bahsedilmiş olabilecek bir şey hakkında daha fazla bilgi dolduruyor. Ya da bahsedilen bir karakteri tamamen ışığa getirdi. Her üç yazar da harika bir iş çıkardı ve kitap akışlarını bu kadar akıcı hale getirmek için yaptıkları çalışmaları takdir ediyorum. Harika 280 sayfadan oluşan bu antoloji gerçekten bir roman gibi hissettirdi. Bunu sevdim.

2019-12-22 23:41

lumaillo

oldukça doğru ve objektif görünüyordu. Balkanların modern tarihine hayran kaldım ve bu, 20. c'nin en büyük çatışmalarından birine iyi bir genel bakıştı. Glenny'nin yazımı, bazı okuyucuları erteleyebilecek ama en azından benim için daha insancıl bir dönem olan küstah / alaycı. ve tüm samimiyetle, kendimi yakın tarihin en acı ve milliyetçi çatışmalarından birine soktuktan sonra, alabileceğim insanlığın herhangi bir onayını alacağım.

2019-12-20 12:35

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Şirin Dünyayı Geziyorum (5 Kitap) - Birsen Ekim Özen okumak itibaren EasyFiles

5.2 mb. indir kitap

Şirin Dünyayı Geziyorum (5 Kitap) - Birsen Ekim Özen indir itibaren OpenShare

4.2 mb. indir Bedava

Şirin Dünyayı Geziyorum (5 Kitap) - Birsen Ekim Özen indir itibaren WeUpload

4.7 mb. okumak kitap

Şirin Dünyayı Geziyorum (5 Kitap) - Birsen Ekim Özen indir itibaren LiquidFile

3.8 mb. indir

Şirin Dünyayı Geziyorum (5 Kitap) - Birsen Ekim Özen PDF, FB2 kitap indir veya çevrimiçi dinle

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Şirin Dünyayı Geziyorum (5 Kitap) - Birsen Ekim Özen okumak içinde djvu

3.6 mb. indir DjVu

Şirin Dünyayı Geziyorum (5 Kitap) - Birsen Ekim Özen indir içinde pdf

3.6 mb. indir pdf

Şirin Dünyayı Geziyorum (5 Kitap) - Birsen Ekim Özen indir içinde odf

3.9 mb. indir ODF

Şirin Dünyayı Geziyorum (5 Kitap) - Birsen Ekim Özen indir içinde epub

5.8 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Levent Konya'da - Mustafa Orakçı Levent Konya'da - Mustafa Orakçı....

Salyangoz Salsal: En Güzel Hediye Hangisi?....

Levent Çanakale'de - Mustafa Orakçı Levent ve tayfasını duymayan, bilmeyen kalmadı. Aklına esti many-sidedness sınıfa kurbağa getiren, Çin’e tünel kazarak gitmeye çalışan, mezarlıkta hayalet arayan, gizemli evlere peri keşfine ...