Ev - Mikro İktisat-Erdal Muzaffer Ünsal PDF kitap ücretsiz indir

Mikro İktisat-Erdal Muzaffer Ünsal PDF kitap ücretsiz indir

Mikro İktisat-Erdal Muzaffer Ünsal PDF kitap ücretsiz indir

Mikro İktisat-Erdal Muzaffer Ünsal PDF kitap indir veya çevrimiçi dinle

Yazar :

Mikro İktisat-Erdal Muzafer Ünsal Mikro İktisat - Erdal M. Ünsal Erdal M. Ünsal’ın diğer eserleri gibi, iktisat alanında uzun yılardır çok-satan ders kitabı hüviyetine sahip olan Mikro İktisat, 10. baskısındaki çeşitli genişletme ve güncelemeleriyle beraber Türkiye’nin en yetkin mikro iktisat ders kitabı olma özeliğini sürdürüyor. Önceki baskılarda government her bölüm sonunda yer alan özet, temel kavramlar, çalışma soruları ve matematiksel ekler gibi çalışmayı kolaylaştırıcı ve öğrenmeyi pekiştirici özeliklerinin yanı sıra bu baskıya yapılan ilaveler şunlardır: Bölüm 1: davranışsal iktisat, grafikler, Bölüm 8: Gifen malı gerçekten var mı?, Bölüm 14: zamanlar arası fiyat farklılaştırması, yoğun dönem fiyatlandırması, Bölüm 15: Nash dengesi, maximin strateji, minimax strateji ve misileme stratejisi, Bölüm 20: Türkiye’de fakirlik. Bu ilavelerin yanında kimi bölümler yeniden yazılarak genişletilmiştir. Genişliği yanında derinlikli de bir çalışma kitabı olan Mikro İktisat’ın öğrenci-okur dostu kimliğini pekiştirecek olan, 2015 başlarında yayımlayacağımız Mikro İktisat Öğrenci Çalışma Kitabı bu alanda çalışan akademisyenler için absolute bir enstrüman seti, öğrenciler içinse eşiz bir başvuru kaynağı olacak.

Mikro İktisat-Erdal Muzaffer Ünsal PDF, FB2 kitap indir veya çevrimiçi dinle

 • Yazar:
 • Yayımcı: BİGBANG YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 46,00 TL

Kitap eleştirileri

Mikro İktisat-Erdal Muzaffer Ünsal

kiryllipski

At 600+ pages, a tad too long. Great writer. Must have a great rapport with his interview subjects.

2020-09-06 16:17

kevordonez25

Bu, tüm Vorkosigan kitaplarının favorim (her şeye rağmen, tanrım, burada başlamayın; takdir etmek için ondan önce gelenlerin hepsini okumak zorundasınız), çünkü içinde Bujold çok zor bir şey yapıyor: devam eden yerleşik bir dizinin ana karakterini büyük ölçüde değiştiriyor. Diziler durgunluk eğilimindedir, çünkü yazarlar karakterlerinin herhangi bir önemsiz yolla gelişmesine izin vermezler. Bujold'un bu sorunu hiç yaşamamıştı; Miles, içinde bulunduğu, geliştirdiği, gerçek bir yetişkin olduğu kitaplar boyunca büyüdü. Ancak Bellek'den önceki romanlarda Bujold'un kendisini bir köşeye yazdığı açıktı: Miles, hayatında ve karakterinde büyük değişiklikler olmadan artık gelişemezdi. Ve Bujold bu değişiklikleri yapar ve çıkarır. Bunu burada bozmak istemiyorum; eğer bu senin işinse, onu okumanı, nasıl yaptığını görmeni istiyorum. Bu yüzden şunu söyleyeceğim: vay. Bu etkileyici bir roman - eğlenceli bir arsa, iyi pacing, güçlü bir anlatım ve doğru yapılan bir karakter yeniden başlatma. (Ve dürüst olmak gerekirse, buradaki diziyi okumayı bıraksaydım; bu tüm dünyadaki en iyi not olurdu.)

2019-12-29 02:06

songeeee

Şimdiye kadar okuduğum en hayat değiştiren kitaplardan biri. Kesinlikle geri dönüp Seabiscuit'i okumak istiyorum, ancak genel konuya göre, Seabiscuit'in bu okuma deneyimi kadar hareketli olabileceğini düşünmüyorum. Birkaç kez, Zamperini'nin şimdiye kadar duyduğum en sefil acı ve istismara karşı cesur hayatta kalma hikayesi gözyaşlarına boğuldum. Hillenbrand, hikayesinin kendisini yazmasına izin verir, ancak hikayesine olan tutkusunu yazısına yansıtıp bize aktardığını görebilirsiniz. Zamperini'nin erken çocukluğuyla bu adamın inatçı ve yaramaz ruhunun bir resmini çizmeye başlar ve bizi olayın kendisi kadar şok edici bir etkiyle, planının Pasifik'in ortasında, binlerce kişinin en yakın karaya mil. Bu hikaye kendi içinde eşi görülmemiş bir hayatta kalma ve çözülme hikayesidir, ancak takip eden daha da üzücü ve inanılmazdır. Hiçbir şeyi mahvetmek istemiyorum, ama diyeceğim ki, bir mümin olarak Tanrı'nın elini Zamperini'nin hayatının başından beri görebiliyorum, Hillenbrand'ın Zamperini'nin savaştan sonraki hayatını anlatması ve travmanın üstesinden nasıl geldi. Bu kitabı yaşayan her erkeğe tavsiye ediyorum ve oradaki her kadının bildiği her erkeği bunu okumaya zorlaması gerekiyor. Onu geri dönülmez bir şekilde değiştirecek.

2019-12-28 08:01

abdullahoguz

Serideki ikinci kitaptan çok daha iyi, Etkinleştirme Yasası'ndan önceki yılların uzman, kemik çıngıraklı bir araştırması. Versailles, Genç Plan ve hiperenflasyon dönemleri boyunca Weimar'ın ekonomik sorunlarının mükemmel kapsamı. Önsöz, Evans'ın planını açıklayarak ve bu kitapların neden Shirer'in Üçüncü Reich'ın Yükselişi ve Düşüşü ve Kerhsaw'un biyografisi Hitler gibi destanlara rağmen gerekli olduğunu (bana ne gibi önemli bir soru) cevap verdiğini de dikkate değer. ------- Sınırlar 2009-04-04. Bir dizi olduğunu fark etmeden önce bu dizideki ikinciyi (Güçteki Üçüncü Reich) satın aldım ve okudum; ciltli (Savaşta Üçüncü Reich) üçüncü gördükten sonra, bu (çok daha ince) ilk hacmi almak için taşındı. Güç'te bunalmış değildim, ama okumalarımda iz bırakmayan boşluklar bırakmadan önce mezarımda öleceğim, ah!

2019-12-26 06:54

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Mikro İktisat-Erdal Muzaffer Ünsal okumak itibaren EasyFiles

3.3 mb. indir kitap

Mikro İktisat-Erdal Muzaffer Ünsal indir itibaren OpenShare

3.6 mb. indir Bedava

Mikro İktisat-Erdal Muzaffer Ünsal indir itibaren WeUpload

3.9 mb. okumak kitap

Mikro İktisat-Erdal Muzaffer Ünsal indir itibaren LiquidFile

3.2 mb. indir

Mikro İktisat-Erdal Muzaffer Ünsal PDF, FB2 kitap indir veya çevrimiçi dinle

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Mikro İktisat-Erdal Muzaffer Ünsal okumak içinde djvu

4.9 mb. indir DjVu

Mikro İktisat-Erdal Muzaffer Ünsal indir içinde pdf

4.8 mb. indir pdf

Mikro İktisat-Erdal Muzaffer Ünsal indir içinde odf

4.1 mb. indir ODF

Mikro İktisat-Erdal Muzaffer Ünsal indir içinde epub

3.7 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Dilimizde telif veya çeviri eser olarak felsefe hakında giriş mahiyetinde bilgi veren kitap sayısı sınırlıdır. Öte yandan bu yönde yazılmış eserlerin,sahip oldukları önemli meziyetler yanında, yazarlarının mensup oldukları fel...