Ev - Aile Okulu Ve Evlilik PDF kitap ücretsiz indir

Aile Okulu Ve Evlilik PDF kitap ücretsiz indir

Aile Okulu Ve Evlilik PDF kitap ücretsiz indir

Aile Okulu Ve Evlilik PDF kitap indir veya çevrimiçi dinle

Yazar :

Toplumun en küçük birimi olan aile, bizim yaşadığımız coğrafyada bir kat daha önemlidir. Aile birliğinin kurulması kadar, bu kurumun sürdürülmesi ve yaşatılması da toplumsal beraberliğin bir anahtarıdır. Dolayısıyla, ailede ortaya çıkan kimi sorunları aşmak ve onları çözüme kavuşturmak için her zaman makul bir yolun varlığı aşikârdır. Aile içinde sağlıklı ilişkiler kurabilmenin yolunu karşılıklı anlayış ve sevgi-saygı-güven bağında gören Tarhan, mutlu bir yuvanın ipuçlarını veriyor. Aile Okulu ve Evlilik, çocuklara özgüven kazandırmanın yolarından saygı eğitimine, ergenlik dönemi sorunlarından eşler arasındaki kıskançlıklara ve eşlerin birbirini tanımasının öneminden gelin-kayınvalide çatışmalarına kadar pek çok konuya ve soruna ışık tutan önerileri bir araya getiriyor. Aile Okulu ve Evlilik, Prof. Dr. Nevzat Tarhan'ın kaleminden, mutlu aileler için rehber niteliğinde bir başvuru kitabı.

Aile Okulu Ve Evlilik PDF, FB2 kitap indir veya çevrimiçi dinle

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: Türkçe
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 16,00 TL

Kitap eleştirileri

Aile Okulu Ve Evlilik

sonthiwat

#3 in Clan of the Cave Bear series.

2020-08-20 00:28

monimahoni

I can't wait to read Lady Night. I think it was good. I can't believe Lady Alanna gave Kel all of her stuff. Kel made a mistake choosing Cleon.

2020-08-18 06:38

scalzi89a3a3

Kendimi bu kitapta biraz hayal kırıklığına uğradım. Japonya'daki geyşa kültürüne bakış çok ilginçti, ancak ana romantik hikayeyi tamamen inandırıcı bulmadım, bu da hikayeyi bir bütün olarak benim için daha az ilginç hale getirdi.

2020-01-28 05:19

melisab

Kitap boyunca cinsiyetçi görüşlerin yutulması çok zordu! Bir erkeğin strays veya sadakatsiz olmasının iyi olduğu, ancak ASLA bir kadının bunu yapamayacağı görüşünden nefret ediyorum. Hiç kimse ne olursa olsun herhangi bir nedenle evlendikten sonra hiç kimse başıboş olmalı !! Perry'nin Charlotte ve Thomas Pitt serisindeki ilk kitap olduğu için biraz daha romantizm olmasını bekledim. Ama her iki karakter de çok sert ve birbirine yaklaşıyordu, ama benim için büyük bir aşk ilanı için yeterli değildi. Tüm kitap garip ve rahatsız edici ve bu yazarın artık kitap okumayı planlamıyorum.

2020-01-12 14:47

harrygraham

Bu, gece geç saatlerde sizi ayakta tutan, iyi ve ustaca anlatılan bir hikaye. Erkekler için tozlu bir eski özel okulda yer alan karakterler, arsa ve sürprizler mükemmel. Başka bir şey söylemeyeceğim. Sadece okuyun (eğer gerilim / gizemden hoşlanıyorsanız, ama sıradan bir gizem değil).

2019-12-24 12:10

seunghopf

Özlemle romantik.

2019-12-24 02:48

vincesmind

Vesaire! Vesaire! Vesaire! Bu kitaba giremedim. Arsa sadece sürüklenmeye benziyordu ve kendime bakamadım ya da karakterler için en küçük duyguları bile sürükleyemedim! Vesaire! Vesaire! Vesaire! Özetle, bu Maytree soyadına sahip bir adamın hikayesi ve Lou adlı bir kadına aşık oluyor. Maytree'nin Deary adında bir kadınla ilişkisi olduğunda 14 yıl evlidirler ve 20 yıldır birlikte olurlar. Deary hastalanır ve Maytree artık onunla ilgilenemez, bu yüzden Lou'ya geri dönerler ve onlara yönelir. Vaov! Kitabın tamamını 3 cümleyle özetledim ve nesirim bu kitabın hepsinden çok daha ilginç! Vesaire! Vesaire! Vesaire!

2019-12-22 18:03

gizemmalkoc

Çok da iyi olmayan bir DaVinci Kodu devre dışı bırakıldı, o kadar unutulabilirdi ki en temel konu noktalarını bile hatırlayamıyorum.

2019-12-21 09:50

saidoterodiseno

sağ. Peki bu ben kolejden sonra okumak yoktu ve bu nedenle sunulan everythign bir genç için parlak olurdu ama herkes orada geçmek için orada doen beri olabilirdi kadar zevk olamazdı genç okumalıydım bir kitap lise. erken alın.

2019-12-20 09:51

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Aile Okulu Ve Evlilik okumak itibaren EasyFiles

4.4 mb. indir kitap

Aile Okulu Ve Evlilik indir itibaren OpenShare

5.4 mb. indir Bedava

Aile Okulu Ve Evlilik indir itibaren WeUpload

4.5 mb. okumak kitap

Aile Okulu Ve Evlilik indir itibaren LiquidFile

5.2 mb. indir

Aile Okulu Ve Evlilik PDF, FB2 kitap indir veya çevrimiçi dinle

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Aile Okulu Ve Evlilik okumak içinde djvu

5.1 mb. indir DjVu

Aile Okulu Ve Evlilik indir içinde pdf

3.4 mb. indir pdf

Aile Okulu Ve Evlilik indir içinde odf

5.4 mb. indir ODF

Aile Okulu Ve Evlilik indir içinde epub

5.2 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Endülüs Tarihi - Ziya Paşa Endülüs’te İslam hakimiyeti, 71 yılında büyük komutan Tarık bin Ziyad’ın öncülüğündeki Emevî ordusunun İspanya’ya girmesiyle başlar. 80 yıl boyunca, Emevî Valileri, Emevî Emirleri, Emevî Halifeleri, ...

Çocuklarımıza Peygamberimizi Nasıl Anlatalım-Salih Suruç O’nun hakında onlarca kitap okumuşuzdur şimdiye kadar. Adını onlarca kez ibadetlerimizde ve dualarımızda zikretmişizdir gün içerisinde. Yaptıklarını ve söylediklerini uy...

Refia Imperator Biliyorum çok duygu yüklü bir hikaye oldu bu. Hata bir masal. Bir İstanbul masalı. Bu zaman, Bu mekan. Imperator, Saray. Bu Şehir. Bu kadınlar başka türlü anlatılabilir miydi? Siz bu hikayeyi okuduğunuzda employ...

Aynada Batan Güneş - Ahmed Günbay Yıldız Hayat, zorluklardan örülmüş çetin bir imtihan alanı, bir yarış pisti veya. Ayrılığa, çileye ve zorlukların her türlüsünü omuzlamaya hazır olmayanların bu alanda tutunması ise oldukça güç...