Ev - Çağdaş Edebiyat Serisi Kupa - Simyacı PDF kitap ücretsiz indir

Çağdaş Edebiyat Serisi Kupa - Simyacı PDF kitap ücretsiz indir

Çağdaş Edebiyat Serisi Kupa - Simyacı PDF kitap ücretsiz indir

Çağdaş Edebiyat Serisi Kupa - Simyacı PDF kitap indir veya çevrimiçi dinle

Yazar :

Çağdaş Edebiyat Serisi Kupa - Simyacı “Kalbini dinle, o her şeyi bilir. ”.

Çağdaş Edebiyat Serisi Kupa - Simyacı PDF, FB2 kitap indir veya çevrimiçi dinle

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: Türkçe
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 24,90 TL

Kitap eleştirileri

Çağdaş Edebiyat Serisi Kupa - Simyacı

nzegwhuaf71b

Cheeeesy. James Patterson'u seviyorum. Akılsız bir gerilim filmi ararken Alex Cross serisini seviyorum ve başlıkları, Suzanne'in Mektuplarını veya Nicholas'ın mektuplarını ve Suzanne'nin günlüğünü karıştırmasına rağmen yazdığı diğer ikisini seviyorum, bilmiyorum. Ne olursa olsun, ben gerçekten bu ikisini sevdim, ama bu neredeyse çok trite çok bitirmek oldu. http: //bibliofilesbookrating.blogspot ...

2020-01-24 07:50

gozeekim

Bu kitabın yapısı beni bitirmek için çok fazla rahatsız etti ... ve bu her şeyden önce skandaldı. Yazı stilini geçemedim.

2019-12-25 15:35

aprilmwick

Bunu kasette denedim ve bitiremedim. Sonra bir film uyarlaması izlemeye çalıştım ve bunu bitiremedim. Notlarım sadece "Civciv kitabı, yazı harika değil" diyor. Onları diğer insanlardan daha önemli veya "daha iyi" yapan bir kast sistemine ciddi şekilde satın alan karakterleri sevmek zor olsa da bellekten ekleyebilirim. Bunun bu dönemde çok daha kabul edilebilir olduğunu anlıyorum, ancak genellikle kitaplarda bu tür insanlardan nefret etmeniz gereken kötü adamlar var.

2019-12-25 11:16

alexribera

Bunu Bir Milyon Küçük Parçadan daha çok beğendim. Başka bir hareketli roman, gerçek olup olmadığına bakılmaksızın, yaşam için doğrudur.

2019-12-25 02:57

wiesala

En iyi arkadaşı vefat eden ve çocuklarını arkadaşına bırakan kariyerindeki hızlı yolda tek bir kadın hakkında komik kitap.

2019-12-25 00:57

nicole_chan

Oldukça iyi. Eğlenceli. Şu anda diğer YA romanlarına çok benziyordu ...

2019-12-24 23:09

alakubicka

Sonunda bitti! Biraz tekrarlayan, ancak yine de okumak ilginç. Bu kitabın ilk yazıldığı günden bu yana teknolojinin ne kadar ilerlediği gerçekten şaşırtıcı, çünkü "geleceğin" modern iş uygulamalarında kullanılan ve kullanılacak teknolojinin açıklamaları neredeyse tuhaf görünüyordu. Eğer yirmi birinci yüzyılın başlarında küreselleşme, teknoloji ve iş çözümleri bakış açısıyla ilgileniyorsanız, bu sizin arzunuzu tatmin edecektir. Tamam, dürüst olacağım. Aslında bu kitabı bitirmedim. Rafımda oturuyor ve onu almaktan korkuyordum. İyi bir kitap olmadığı için değil, ama onun içine girmediğim için değil. Klasik "sen değilsin, o benim" sendromu. Birkaç şey öğrendim ve bazı fikirleri düpedüz anlayışlı ve hatta ilham verici buldum. Ama ne yazık ki, kitap beni ihtiyaç duyduğum gibi süsenlerden tutmadı. Benim için kitabın önemli bölümleri dikkatimi çekemeyecek kadar kuruydu ve bu bir oturuşta bir düzineden fazla sayfa okuma isteğimi neredeyse söndü. Ayrıca, tesisler çok ince, neredeyse bireysel bölümlere zorlanmış gibi görünüyordu. Bu fikirler, daha geniş bir kitabın büyük bir bölümü olarak daha hoş olurdu. Ağzımda tanıdık bir tat, benim için yeni olmayan pişmanlık ve can sıkıntısı kokteyli bıraktım. Beynimi benzersiz bir şekilde meşgul edeceğini düşündüğüm bir önceki kitapla aynı problemle karşılaştım. Ancak burada, beni yakalayan aşırı geniş dil değildi. Bu bir noktaya geldi ve ben anlamada başımı salladım ve ... hepsi buydu. Kitabın geri kalanı aynı temel binaların daha anekdot kanıtlarını sağladı. Anladım. Serbest piyasa çözümleri, kültürel değişiklikler, yeni fikirlerin ve teknolojinin kabulü, sürekli değişen pazarın taleplerini ayarlama ve bunlardan haberdar olma ihtiyacı. Tüm bu fikirler benim gibi bir meslekten bile mantıklıydı. Beni hazımsızlığın edebi eşdeğeri ile bıraktı. Diyelim ki Stephen King birikimimi ve çok uzun zamandır ertelediğim diğer kurgusal yazarları dört gözle bekliyorum.

2019-12-24 21:07

lindenepub

Hayatın ve sevginin neyle ilgili olduğunu öğrenen sığ, cahil, 'güzel' bir kızın bu şaşırtıcı derecede iyi yazılmış ilk kişi perspektifi eğlenceli ve zaman zaman okumaya dokunmaktı.

2019-12-24 19:09

jihyun_kim

Bu kitap uyuşturucu hakkında harika bir kitap. Ya da daha çok ilaç. Aldous Huxley'nin (Cesur Yeni Dünya, vb.) Meskalin ile ilgili detaylı bir açıklaması ve meskalinin neden denemek için iyi olduğu ve alkol veya tütünden daha iyi bir ilaç olduğu için çok iyi yazılmış ve düşünülmüş bir argüman . Bunu okuduktan sonra, meskalinin neden yasadışı olduğu konusunda gerçekten kafanız karışacak. Sizi bulantı yapan bir ilaç, MAYBE? Oh hayır! KORKU!

2019-12-24 12:11

chillfreez

Bunu daha önce okumalıydım. Mutlaka sahip olmalıyım? Hatırlamıyorum! Keira Knightley ile filmi izlediğimi biliyorum ve Johnny Lee Miller ile Emma'yı sevdiğim kadar beğenmediğimi biliyorum. Ama daha önce kitabı okudum mu? Her iki durumda da, şimdi kesinlikle okudum. Oldukça uzun, değil mi? Başladığımda ne kadar çizildiğinin farkında değildim ve bu mutlaka kötü bir şey değil, çünkü tüm karakterleri oldukça iyi anlıyorsunuz, ancak okumak sonsuza dek sürdü. Aynı zamanda bir fikir edinmek için oldukça fazla karakter vardı. Birbirinden çok beş kızının yakın ailesinden ayrı olarak, bir taraftaki teyzeleri ve amcaları, diğer taraftaki teyzeleri ve amcaları, bir veya iki çocuğu, bir kızı olan bir bayanı ve bir sürü memuru takip etmek zorundadır. Ordu. Ve Bay Darcy elbette. Sanırım gerçekten beğenmediğim gibi geliyordum, bu hiç doğru değil, ama nüfusun çoğunun bildiğim kadarıyla aşık olmadığımı söylemeliyim. Okumaktan keyif aldım ama gerçekten acele etme ve tutuşma uygulamasını alma dürtüsünü hiç hissetmedim. Çalıştığım listede iki numara olduğu düşünüldüğünde, açıkça kalabalıklar ile koşmuyorum.

2019-12-24 09:05

eliatsamantaki

Bu bok si sıkılmış bir gençken okuduğumlardan biri ve daha sonra yıllar geçtikçe, geri döndüğümde, her zaman daha iyi ve meyilli oluyor. Bir macera hikayesi olarak harika ve bir otobiyografi olarak çarpıcı. Bir tür iland hapishanesinden kaçmak istiyorsun .. Kısacası - bu kitap sallanıyor.

2019-12-24 02:49

simranrandhawa

İlk kitabından çok daha iyi organize edilmiş. Okumak için daha eğlenceli!

2019-12-24 02:48

ignaciomalfario

Ortalama bir lise ortamında bir genç goth kız raven. Raven bu ortamdan sıkılıyor ve çok sıkıcı hayatından kurtulmak istiyor. Vampirlerle ilgilenen gençlik zaman zaman perili bir evi ziyaret ettiği günden beri Sterling adında bir güne kadar bir aileye taşınır ve kasabanın konuşması vampirdir. Hayatında bir kez ona ilginç bir şey olur ve eve Alexander Alexander'la aşkla karşılaşarak gizlice girer. Yavaşça konuşmaya başladığında ikisi de aşık oldu. Zaman geçtikçe Raven İskender'de bir vampir olduğundan şüphelenir, ama bunu bilmeden kaybolur. Şimdi kaybetti onu tekrar görmenin bir yolunu bulmaya çalışıyor.

2019-12-23 23:36

theironist

Bu kitabı şimdi yeniden okuyorum ve sadece onunla ilgili her şeyi SEVİYORUM. Çok eğlenceli! Artık daha fazla Hiaasen kitabı satın almak istediğimi hatırlıyorum!

2019-12-23 17:15

harrygraham

Üç yaşındaki yeğenim bu kitabı SEVİYOR. Benden her zaman onu okumamı istiyor. "Ann Ninny (Cindy Teyze), BUNU oku, BU BİR NE diyor, Ninny? BÜYÜK PLANLAR, Ninny SKUNK HAT." Bu çocuk mynah kuşunu ve kokarca şapkasını seviyor ve bu büyük planlarla birlikte giden büyük KELİMELER'i tekrarlamaya çalışmayı seviyor. Ve "PENNSYLVANIA! Bir roket gemisi inşa et!" ve "Geri kalanınız değirmen hakkında! MILL HAKKINDA, diyorum!" sadece yanıyor. Uzay boşluğunun yaklaştığını biliyor ve uzay gemileri (dinozorlar gibi) hakkında inanılmaz derecede ilgi çekici bir şey var, ancak bu hikayede dinozor yok. Bununla birlikte, bunu Çocuk ve Ergen edebiyatı üzerine yüksek lisans dersim için bir sınıf projesine dahil ettiğim için, Drake'in bu kitap hakkında heyecanlı olması konusunda heyecan duymaktan, bunun hakkında ne söyleyeceğimi düşünmekten korkmam gerekiyor sınıf. Bu hikaye küçük bir çocuk hakkında ve yakında, dünyanın büyük planları hakkında her şeyi bileceğini düşünüyor. Görünüşe göre, sınıfta plan yapıyor, gözlerini öğretmenine yuvarlıyor, sınıfın patronu gibi davranıyor, konuşurken diğer çocuklara gülüyor, öğretmenini yanlış kanıtlıyor ve genellikle kaba davranıyor. Kitabın etrafında tasarlandığı yarım kolaj / yarım resimli karışık teknik resim kesinlikle inanılmaz. Bu ilk örnekte, çocuk dünyanın bir posteri, ayın evrelerinin bir posteri, bir mynah kuşu, bir oyuncak helikopter ve uçak, bir saat, birkaç masa, kurşun kalem ve bir ABD atlası, Roketçilik üzerine bir kitap, Uzun Öyküler kitabı, Lil Stinky Skunk adlı kitap, BAŞKANLARIN bir cildi ve bir beyzbol ve futbolun bulunduğu bir kitaplık. Kara tahtada "Gözlerimi yuvarlamayacağım, vb." Yazdı. Bir parça tebeşir ve birkaç masa var. Bu sahneyi belirler. Hayal gücünüzü serbest bırakın. Buradan, şehirdeki en yüksek tepeye tırmanmayı ve "Söylediğim BÜYÜK PLANLAR / BÜYÜK PLANLAR VAR!" Diye bağırdığını hayal ediyor. daha sonra gelmeyi kabul eden bir mynah kuşuyla tanışır. O ve mynah kuşu şehre gidip Muckety-Mucks ve Bigwigs ile dolu bir tahta odayı devralır, daha sonra oyunu kazanmak için stadyuma, belediye başkanı olur, kokarca bulur ve şapka olarak giyer (kokmuş şanslı şapka) , kasabayı kırmızıya boyar, beyaz evi ele geçirir, Pennsylvania'yı bir roket gemisi inşa ettirir, Idaho patates teknolojisiyle uzay giysisi yapar ve Missouri neşelendirir (eyaletlerin geri kalanı öğütülürken) ve aya gider. o ve mynah kuşu ve kokarca, moonrock'ları bir mesaj verdiğini görebilecek şekilde düzenler (BÜYÜK PLANLAR VAR! BÜYÜK PLANLAR, Diyorum!). Ve kitap boyunca, büyük planlar sınıfta kuşattığı şeylerden esinlenen sanat eserleri ile gösterilmiştir. Dahası, neredeyse kendini yüksek sesle okuyor. Okumak sadece eğlenceli.

2019-12-23 17:14

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Çağdaş Edebiyat Serisi Kupa - Simyacı okumak itibaren EasyFiles

3.1 mb. indir kitap

Çağdaş Edebiyat Serisi Kupa - Simyacı indir itibaren OpenShare

5.6 mb. indir Bedava

Çağdaş Edebiyat Serisi Kupa - Simyacı indir itibaren WeUpload

5.3 mb. okumak kitap

Çağdaş Edebiyat Serisi Kupa - Simyacı indir itibaren LiquidFile

4.7 mb. indir

Çağdaş Edebiyat Serisi Kupa - Simyacı PDF, FB2 kitap indir veya çevrimiçi dinle

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Çağdaş Edebiyat Serisi Kupa - Simyacı okumak içinde djvu

4.4 mb. indir DjVu

Çağdaş Edebiyat Serisi Kupa - Simyacı indir içinde pdf

4.6 mb. indir pdf

Çağdaş Edebiyat Serisi Kupa - Simyacı indir içinde odf

5.6 mb. indir ODF

Çağdaş Edebiyat Serisi Kupa - Simyacı indir içinde epub

4.4 mb. indir ePub

İlgili kitaplar